Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     210
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Šorīt Aizkrauklē ražošanas ēkā dzēsts ugunsgrēks 15m2 platībā. Salas pagastā noliktavā dega elektriskais sildītājs, riepas un sadzīves mantas (0)

Aizvadītajā  diennaktī, laika posmā no šī gada 25.oktobra plkst. 6.30 līdz 26.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

Šorīt plkst. 6.22 VUDG saņēma izsaukumu uz Jaunceltnes ielu Aizkrauklē, kur, kā liecināja saņemtā informācija, ražošanas ēkā deg elektrības skapis. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ražošanas ēkā ir spēcīgs piedūmojums un ēkas palīgtelpā deg sadzīves mantas 15m2 platībā. Plkst. 7.35 ugunsgrēks likvidēts.

Vakardien plkst. 9.28 VUGD saņēma izsaukumu uz Salas novada Salas pagastu, kur konteinera tipa noliktavā dega elektriskais sildītājs, riepas un sadzīves mantas 5m2 platībā. Plkst. 10.22 ugunsgrēks likvidēts.  

Plkst. 16.25 tika saņemts izsaukums uz Pļaviņu novada Klintaines pagastu, kur divstāvu dzīvojamā mājā dega jumts, starpstāvu pārsegums un sodrēji dūmvadā 5m2 platībā. Plkst. 18.56 ugunsgrēks likvidēts.

Gandrīz ik dienu ugunsdzēsēji glābēji steidzas uz vairākiem ugunsgrēkiem, kuros ēku dūmvados deg sodrēji un katru gadu, sākoties aukstam laikam, pieaug to ugunsgrēku skaits, kuru iespējamais iemesls saistīts ar apkures lietošanu. VUGD aicina neatlikt rūpes par savu drošību uz nākamo apkures sezonu un iztīrīt dūmvadus, kā arī paaicināt sertificētu speciālistu pārbaudīt apkures ierīču  tehnisko stāvokli.

Vēl ugunsdzēsēji glābēji vakardien devās uz Ozolnieku novada Cenu pagastu, kur uz autoceļa Jelgava – Dalbe bija nolūzis koks. Ugunsdzēsēji glābēji kokus sazāģēja un atbrīvoja brauktuvi.

Kopumā aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 51 izsaukumu – 23 uz ugunsgrēku dzēšanu, 27 uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.


Anete Strazdiņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības
informēšanas nodaļas vecākā speciāliste 26.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom