Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     349
             Vakar:      484
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Artilērijas ielā Jēkabpilī dega traktors, Rīgas ielā - šķūņa siena un sadzīves mantas (0)

 

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 30.oktobra plkst. 6.30 līdz 31.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Vakardien plkst. 8.31 VUGD saņēma izsaukumu uz Skrīveru novadu, kur uz autoceļa Rīga – Daugavpils dega vieglā automašīna 2m2 platībā. Plkst. 9.02 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 11.08 tika saņemts izsaukums uz Artilērijas ielu Jēkabpilī, kur dega traktors 10m2 platībā Plkst. 11.53 ugunsgrēks likvidēts.

Vēl ugunsdzēsēji glābēji divas reizes devās uz izsaukumiem, kur Jelgavas novadā bija nepieciešams atbrīvot brauktuves no nolūzušiem kokiem – Zaļenieku pagastā un Jaunsvirlaukas pagastā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 56 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 40 uz glābšanas darbiem, bet 4 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Savukārt laika posmā no šī gada 26.oktobra plkst. 6.30 līdz 27.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Sestdien plkst. 14.16 VUGD saņēma izsaukumu uz Rīgas ielu Jēkabpilī, kur dega šķūņa siena un sadzīves mantas 1,5m2 platībā. Plkst. 15.08 ugunsgrēks likvidēts.   

Svētdien plkst. 11.05 tika saņemts izsaukums uz Tērvetes ielu Jelgavā, kur divstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā dega grīda 1m2 platībā. Plkst. 11.30 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 15.59 tika saņemts izsaukums uz Bērzu ceļu Jelgavā, kur dega divas dārza mājas 6m2 platībā. Plkst. 16.57 ugunsgrēks likvidēts.

Šonakt plkst. 1.14 tika saņemts izsaukums uz Brīvības bulvāri Jelgavā, kur piecstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija redzami dūmi. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka pirmā stāva kāpņu telpā deg velosipēds 1m2 platībā. Plkst. 1.39 ugunsgrēks likvidēts.

Vēl ugunsdzēsēji glābēji devās dzēst ugunsgrēkus, kur Jāņa ielā Tukumā vienstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1m2 platībā, Zīļu ielā Kandavā trīsstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī dega uz plīts piededzis ēdiens 0,01m2 platībā, bet Parka ielā Koknesē trīsstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī dega palodze un sadzīves mantas 0,5m2 platībā.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, svētdien ugunsdzēsēji glābēji Apiņu ielā Kandavā no koka nocēla kaķi, kurš saviem spēkiem nespēja tikt lejā.

 

Anete Strazdiņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības
informēšanas nodaļas vecākā speciāliste 31.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom