Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     511
             Vakar:      580
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsdzēsējiem glābējiem Zemgalē četri izsaukumi (0)

 

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 2.novembra plkst. 6.30 līdz 3.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

Vakardien plkst. 7.51 VUGD saņēma izsaukumu uz Bauskas novada Vecsaules pagastu, kur uz autoceļa Bauska – Likverteni bija noticis ceļu satiksmes negadījums un tika ziņots par automašīnā iespiestiem cilvēkiem. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka uz ceļa atrodas uz jumta apgāzusies vieglā automašīna un tajā atrodas divas sievietes, kuras saviem spēkiem nespēj no tās izkļūt. Ugunsdzēsēji glābēji sievietes atbrīvoja un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. 

Plkst. 22.52 tika saņemts izsaukums uz Kandavas novada Kandavas pagastu, kur, kā liecināja saņemtā informācija, deg dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg šķūnis, kurš piebūvēts pie dzīvojamās mājas un piebūves jumts 25m2 platībā. Šonakt plkst. 1.46 ugunsgrēks likvidēts.

Kopumā aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 29 izsaukumus – 9 uz ugunsgrēku dzēšanu, 15 uz glābšanas darbiem, bet 5 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Savukārt VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa informē, ka no šā 1.novembra plkst. 6.30 līdz 2.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Zemgalē saņēma trīs izsaukumus – divus uz glābšanas darbiem, bet viens bija maldinājums.

Ugunsdzēsēji glābēji Neretas novada Neretas pagastā no upes izcēla noslīkušu cilvēku un nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

Kopumā no šā 1.novembra plkst. 6.30 līdz 2.novembra plkst. 6.30 visā Latvijā VUGD saņēma 29 izsaukumus, no kuriem 8 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Anete Strazdiņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības
informēšanas nodaļas vecākā speciāliste 03.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom