Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     119
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
Sports: Futbols mazo skolu grupā (0)

Biržu internātpamatskolā notika skolēnu sporta spēļu sacensības futbolā 2005.gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem mazo skolu grupā, kur sacentās septiņu skolu komandas.

Sākumā komandas tikās apakšgrupās, lai  noskaidrotu stiprākās komandas, kas turpinās cīnīties par uzvaru.

1.apakšgrupā stiprākie bija Sūnu pamatskolas zēni, kuri ar 3:0 uzveica Biržu internātpamatskolas komandu, ar 2:0 uzveica Rubeņu pamatskolas komandu un ar 3:1 uzveica Dignājas pamatskolas komandu.

Otrie šajā apakšgrupā - Dignājas pamatskolas komanda, kas ar 1:0 uzveica Biržu internātpamatskolas komandu, ar 4:0 uzveica Rubeņu pamatskolas komandu.

Trešie 1.apakšgrupā Biržu internātpamatskolas zēni, kuri ar 1:0 uzveica Rubeņu pamatskolas komandu,kura sacensībās iegūst 7.vietu.

2.apakšgrupā stiprāka bija Biržu pamatskolas komanda, kura ar 4:0 uzveica Ābeļu pamatskolas komandu un ar 2:0 uzveica Zasas vidusskolas komandu.

Otrie šajā apakšgrupā Zasas vidusskolas pārstāvji, kuri ar 1:1 nospēlēja ar Ābeļu pamatskolas komandu. Tālākajās spēlēs cīnījās Biržu pamatskolas komanda un Dignājas pamatskolas komanda – spēles rezultāts 1:0 par labu Biržiem, kas deva viņiem iespēju spēlēt par uzvaru.

Otro dalībnieku spēlei par uzvaru noteica Sūnu pamatskolas un Zasas vidusskolas tikšanās, kur ar 4:0 uzvar Sūnas. Spēlē par 5.-6.vietu tikās Biržu internātpamatskolas komanda un Ābeļu pamatskolas komanda, spēles iznākums 4:2 Biržu internātpamatskolas komandas labā.

Par 3.vietu cīnījās Dignājas pamatskolas komanda un Zasas pamatskolas komanda, kur 3.vietas liktenis noskaidrojās tikai pēcspēles sitienos, jo pamatlaiks beidzās ar bezvārtu neizšķirtu un soda sitienos ar 1:0 veiksmīgāki bija dignājieši. Dignājas komandā spēlēja – Jānis Zigats, Līga Daģe, Aigars Leiskins, Markuss Kusiņš, Iļja Loginovs, Amanda Indriksone, Rolands Punculis, Edgars Dilāns, Kristaps Loginovs. 2.vieta Sūnu pamatskolas komandai – Emīlam Sīpolam, Kristeram Zepam, Jurim Jastrabovičam, Raineram Vilcānam, Mārtiņam Grebežam, Ralfam Dambrānam, Artūram Tulam, Emīlam Ločmelim, kuri finālspēlē ar 0:1 piekāpās Biržu pamatskolas komandai – Kristapam Zvaigznem, Tomam Krūzam, Nikolajam Kovaļovam, Dāvim Romanovskim, Danielam Vasiļjevam, Adrianam Tabunovam, Nikitam Šopeiko, Markusam Labutim, Edvardam Geižānam.

 

Foto: Sacensību uzvarētāji - Biržu pamatskolas zēni, skolotājs Imants Beķers.

Tatjana Donāne,
skolu sporta metodiķe 03.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom