Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     62
             Vakar:      575
            


twitterBlogo arī Tu!
Izglītība: Klavieru dueta veiksmīgā debija Starptautiskā konkursā (0)

26. oktobra rītā klavieru duets Elza Eglīte un Evelīna Podniece  kopā ar skolotāju Antru Korņejevu devās uz mūsu galvaspilsētu, lai piedalītos  6. Rīgas Starptautiskajā jauno pianistu konkursā klavieru ansambļa kategorijā.

Abas meitenes guvušas panākumus vairākos konkursos, spēlējot solo, bet kā klavieru duets kopā darbojas tikai divus mēnešus. Šajā laikā meitenes strādāja ļoti cītīgi un konkursam sagatavoja četrus skaņdarbus.

Starptautiskā žūrija augstu novērtēja dueta muzikālo sniegumu un piešķīra 1. vietu, meitenes saņēma atzinīgus vārdus arī no konkursa organizatores pianistes Noras Lūses.

Konkurss šogad norisinājās trīs dienas un tajā piedalījās jaunie pianisti no 15 valstīm, kuri krāšņajā Mazās ģildes zālē sacentās gan solo, gan klavieru ansambļa kategorijās.  Ļoti patīkamus muzikālos iespaidus guvām konkursa noslēguma koncertā , kur muzicēja jaunie pianisti no Japānas, Šveices, Itālijas, Polijas un Latvijas.

Īpaša pateicība meiteņu vecākiem par atbalstu un skaistajām koncertkleitām! Abām meitenēm – Elzai un Evelīnai gribas novēlēt tikpat veiksmīgi turpināt un pilnveidot savas ansambļa muzicēšanas prasmes!


Skolotāja
Antra Korņejeva
 03.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom