Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     515
             Vakar:      580
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Līdz 6.novembrim aicina izteikt priekšlikumus grozījumiem nolikumā (0)

Līdz šī gada 6.novembrim nevalstisko organizāciju pārstāvjus aicina izteikt priekšlikumus grozījumiem “Nolikumā par kārtību, kādā nevalstiskās organizācijas iesniedz projektus konkursam “.

Lēmums par šī nolikuma atvēršanu grozījumiem tika skatīts 26.oktobra Jēkabpils pilsētas domes Sociālo, izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komitejas sēdē, un deputāti vienbalsīgi to atbalstīja. Komitejas priekšsēdētāja Līga Kļaviņa sacīja, ka nolikums tiek piedāvāts diskusijai un priekšlikumiem un rosināja visus, kuriem šis nolikums ir saistošs, līdz 6.novembrim izmantot  iespēju sniegt priekšlikumus tā uzlabošanai. Viņa arī uzsvēra, ka mērķis ir, ņemot par pamatu šo nolikumu, sakārtot naudas piešķiršanas kārtību nevalstiskajām organizācijām.

Priekšlikumus grozījumiem “Nolikumā par kārtību, kādā nevalstiskās organizācijas iesniedz projektus konkursam” aicina sniegt līdz 6.novembrim, nosūtot uz e-pastu :nvoresursi@inbox.lv

Pēc saņemto priekšlikumu iesniegšanas tie tiks apkopoti un vēlāk grozījumi nolikumā tiks izskatīti kādā no Sociālo, izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komitejas sēdēm.


A.Sleže,
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste 03.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom