Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     121
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
Jēkabpilī: “Maxima Latvija” ievieš pašapkalpošanās kases Jēkabpilī (0)

“Maxima Latvija” ieviesusi pašapkalpošanās kases “Maxima XX” veikalā Jēkabpilī, Brīvības ielā 108. Šo kasu izveidē uzņēmums investējis 64 tūkstošus eiro. Kopumā “Maxima Latvija” tīklā pašapkalpošanās kases jau pieejamas 29 veikalos.

Šajā veikalā ieviestas piecas pašapkalpošanās kases, no kurām divās kasēs iedzīvotāji par pirkumiem varēs norēķināties gan ar skaidru naudu, gan maksājumu kartēm, bet vēl trijās – tikai ar maksājumu kartēm.

“Ja sākotnēji pašapkalpošanās kases ieviesām galvaspilsētas lielākajos veikalos, tad šogad aktīvi pašapkalpošanās kasu tīklu paplašinām gan reģionos, gan arī mazāka formāta veikalos. Pašlaik pašapkalpošanās kases izmanto aptuveni 27% iedzīvotāju tajos “Maxima Latvija” veikalos, kur tās ir pieejamas. Ceram, ka arī jēkabpilieši novērtēs pašapkalpošanās kasu priekšrocības, bet neskaidrību vai jautājumu gadījumos vienmēr var vērsties pie konsultanta, kas palīdzēs ikvienam. Arī citos veikalos sākotnēji iedzīvotājiem bija daudz jautājumu, bet pēc kāda laika liela daļa klientu par pirkumiem izvēlas norēķināties tikai šajā kasēs,” izmantot pašapkalpošanās kases iedrošina “Maxima Latvija” operacionālā vadītāja Kristīne Āboltiņa.

Pašapkalpošanās kasu ieviešana ir viens no soļiem, kā samazināt darbinieku slodzi, kā arī rindas pie kasēm. Vidēji dienā viens kasieris apkalpo aptuveni 400-600 klientus. Savukārt vienas dienas laikā “Maxima Latvija” visos veikalos iepērkas aptuveni 300 tūkstoši iedzīvotāju.

Visās pašapkalpošanās kasēs var veikt uzkrājumus “Paldies” kartē un arī norēķināties ar “Paldies” kartē uzkrāto naudu. Tāpat visās pašapkalpošanās kasēs ir iespējams norēķināties ar “Maxima Latvija” dāvanu kartēm, kā arī izmantot „Uzņēmumu karti”.

Jau ziņots, ka, sekojot tirgus tendencēm un patērētāju ērtībai, “Maxima Latvija” pašapkalpošanās kases sāka ieviest 2009.gadā. Taču jau 2015.gadā intensīvāk sāka paplašināt pašapkalpošanās kasu tīklu, kas turpinājās arī pērn.

Līdz ar jaunajām piecām pašapkalpošanās kasēm veikalā Jēkabpilī, Brīvības ielā 108, šobrīd “Maxima Latvija” tīklā ir 154 pašapkalpošanās kases 29 veikalos.

 

 

Zane Udrase
SIA „Maxima Latvija”
Komunikācijas speciāliste 03.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom