Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     143
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaigznīte” vadītājas amatā apstiprina Anitu Apini (0)

2.novembra Jēkabpils pilsētas domes sēdē deputāti apstiprināja lēmumu un par Jēkabpils pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaigznīte” vadītāju iecēla Anitu Apini.

A.Apine ieguvusi pedagoģijas bakalaura grādu Daugavpils Pedagoģiskajā Universitātē Humanitārajā fakultātē, kā arī izglītības zinātņu maģistra grādu Latvijas Universitātes Pedagoģijas un Psiholoģijas Fakultātē, Pedagoģijas maģistrantūrā. A. Apine jau vairāk nekā 20 gadus strādā izglītības sfērā, iepriekšējā darbavieta- kopš 2014.gada izglītības iestādes vadītāja un metodiķe Privātajā pirmsskolas izglītības iestādē „Kamoliņš” Rīgā. Strādājusi vairākās pirmsskolas izglītības iestādēs gan kā izglītības iestādes vadītāja un metodiķe, gan arī pirmsskolas un latviešu valodas skolotāja.

Domes sēdē A.Apine sacīja, ka vienmēr vēlējusies atgriezties dzimtajā pilsētā Jēkabpilī  un ir gandarīta, ka tagad varēs strādāt tieši šeit.

Jau ziņots, ka konkurss uz pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaigznīte” vakanto iestādes vadītāja amatu tika izsludināts 24.08.2017. Pamatojoties uz Jēkabpils pilsētas pašvaldības Izglītības iestāžu/pārvaldes vadītāju amatu pretendentu atlases konkursa nolikumā noteikto kārtību un vērtēšanas kritērijus, tika organizēta pretendentu atlase. Pēc rezultātu apkopošanas konkursa komisija izvēlējās izvirzītajām prasībām atbilstošāko pretendentu Anitu Apini.  27.oktobrī Jēkabpils pilsētas pašvaldībā saņemts Izglītības un zinātnes ministrijas saskaņojums Anitas Apines kandidatūrai Jēkabpils pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaigznīte” vadītājas amatam.

A.Sleže
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste 03.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom