Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     133
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
Sports: Aizvadīts Latvijas Kausa izcīņas 3.posms galda hokejā (0)

4. novembrī Rīgā aizvadīts Latvijas Kausa izcīņas 3.posms galda hokejā. 68 dalībnieku konkurencē no Jēkabpils GHK, kā vienīgais 1.līgai kvalificējās Andrejs Kuzņecovs, kurš sacensību kopvērtējumā ieņēma 19.vietu. Savukārt pēc 3 aizvadītajiem posmiem Latvijas Kausa izcīņas kopvērtējumā,no jēkabpiliešiem visaugstāk atrodas Kristaps Zarinieks, kurš ieņem 18.vietu 88 galda hokejistu konkurencē.

Paralēli Latvijas Kausa posmam tika aizvadīts arī Latvijas Amatieru līgas 3.posms, kur stabilu sniegumu turpina demonstrēt Aleksandrs Bugo, kurš jau 3.posmu pēc kārtas kāpa uz goda pjedestāla, izcīnot 3.vietu pieaugušo konkurencē.

Par Latvijas Kausa 3.posma uzvarētāju kļuva šī brīža Pasaules ranga 3.numurs - Atis Sīlis no Rīgas (BJC "Laimīte") finālsērijā līdz 4 uzvarām ar 4-2 apspēlējot Valtu Smagaru no Skrundas GHK. Mazajā finālā par bronzu uzvarēja Jevgēnijs Zaharovs (Skrundas GHK), kurš sērijā līdz 3 uzvarām ar 3-2 pieveica Sergeju Mihejevu no Rīgas GHK.

Nākamās sacensības kalendārā paredzētas 11.-12.novembrī, kad Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā tiks aizvadīts Pasaules Tūres "Major" turnīrs, bet Latvijā- 2. un 3.decembrī notiks šī gada lielākās sacensības Latvijā - Pasaules Tūres Supersērijas posms "RigaCup".


Informāciju sagatavoja 
Madara Jakubovska
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedriskās attiecības 07.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom