Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     129
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Šorīt Ludzā no piedūmotas ēkas evakuēti trīs cilvēki (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 6.novembra plkst. 6.30 līdz 7.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 23 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu un deviņus uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Šorīt plkst. 6.42 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Rekašova ielu Ludzā, kur divstāvu dzīvojamā mājā jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka dūmvadā deg sodrēji 0,2m2 platībā. No piedūmotās ēkas evakuēti trīs cilvēki un suns. Ugunsgrēks lokalizēts plkst. 7.08 un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, vieglā automašīna, šķūnis un sodrēji ēkas dūmvadā. Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies plkst. 1.00 Patversmes ielā Rīgā, kur 70m2 platībā dega vienstāvu autoserviss. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 2.16.

Vakar Skrundas novada Nīkrāces pagastā no ūdenstilpnes izcelts noslīcis cilvēks, kurš nodots Valsts policijas darbiniekiem.

 

Sagatavoja Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa


 07.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom