Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     66
             Vakar:      575
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Paziņojums par sabiedriskās apspriedes sanāksmi: Zemgales plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas plāns 2017.-2020. gadam (0)

Zemgales plānošanas reģiona Attīstības padome ar 17.10.2017. lēmumu Nr. 4/29 ir apstiprinājusi, un nodevusi publiskai apspriešanai Zemgales plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas plāna 2017.-2020. gadam 1. redakciju.

Deinstitucionalizācijas plānā, balstoties uz reālu personu izvērtējuma, ir apzinātas vajadzības un definētas darbības, sabiedrībā balstītu pakalpojumu izveidei Zemgales pašvaldībās. Plāns piedāvās risinājumus:

1. patstāvīgas un no institūcijām neatkarīgas dzīves iespēju nodrošināšanai personām ar garīga rakstura traucējumiem;

2. ģimeniskas vides nodrošināšanai ārpusģimenes aprūpē dzīvojošiem bērniem;

3. sociālai iekļaušanai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, piedāvājot sociālo rehabilitāciju, aprūpes pakalpojumus bērniem un atbalstu ģimenēm.

Laipni aicināti piedalīties sabiedriskās apspriedes sanāksmē Jēkabpilī 2017. gada 13. novembrī plkst. 10:00 Brīvības ielā 45, 4.stāva zāle, Jēkabpils.

Publiskās apspriešanas laikā no 2017. gada 18. oktobra līdz 21. novembrim ar deinstitucionalizācijas plāna pirmās redakcijas materiāliem var iepazīties Zemgales plānošanas reģiona oficiālajā mājaslapā www.zemgale.lv sadaļā Attīstība/Sabiedrības līdzdalība un projekta “Atver sirdi Zemgalē!” interneta vietnē www.atversirdi.lv. 07.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom