Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     147
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē saņēma sešus izsaukumus (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 7.novembra plkst. 6.30 līdz 8.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

Plkst. 19.11 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Jelgavas novada Valgundes pagastu, kur 80m2 platībā dega zaru kaudze. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 22.23.

Plkst. 2.50 tika saņemts izsaukums uz Vecumnieku novada Vecumnieku pagastu, kur ugunsgrēks izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka vienstāvu dzīvojamā mājā deg virtuve un jumta konstrukcijas 10m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 6.07.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumu, kurā dega siena rullis 2m2 platībā. 

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešamatrīs gadījumos, kas saistīti ar ceļu satiksmes negadījumiem. Ik dienu ugunsdzēsēji glābēji dodas ne tikai uz ugunsgrēku dzēšanu, bet arī uz neskaitāmiem ceļu satiksmes negadījumiem, lai no avarējušām automašīnām atbrīvotu cietušus cilvēkus, dzēstu aizdegušās automašīnas un veiktu citus glābšanas darbus. Ikdienas pieredze rāda, ka cilvēki nereti nezina, kā pareizi rīkoties pēc šādiem negadījumiem. VUGD atgādina, ka ceļu satiksmes negadījumā ir svarīgi pēc iespējas ātrāk zvanīt uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112, lai cilvēkiem tiktu sniegta palīdzība, nevis, piemēram, fotografēt un filmēt notiekošo!

Informējam, ka no šodienas VUGD sāk informatīvo kampaņu, kurā iedzīvotājiem atgādinās pareizu rīcību pēc ceļu satiksmes negadījumiem un ugunsdzēsības aparāta automašīnās nepieciešamību un nozīmību.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 35 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa 08.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom