Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     218
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
Sabiedrība: Notiks pasākums priekšlaicīgi dzimušajiem bērniem un viņu vecākiem (0)

2017.gada 17.novembrī pulksten 15.00 Rīgas Lutera baznīcas draudzes centrā, Torņkalna ielā 5, tiks atzīmēta Pasaules priekšlaicīgi dzimušo bērnu diena, kuras ietvaros notiks priekšlaicīgi dzimušo bērnu koncerts un zīmēju izstāde. Pasākums tiek rīkots, lai ļautu sanākt kopā un dalīties pieredzē tiem vecākiem, kuri saskaras ar līdzīgiem izaicinājumiem.

17.novembris ir Pasaules priekšlaicīgi dzimušo bērnu diena. Arī Latvijā vidēji 6% bērniņu dzimst pirms laika, daži ir pat vieglāki par cukurpaciņu, tomēr viņi ļoti grib dzīvot. Lai šie bērniņi izaugtu stipri, viņiem ir vajadzīgi mīloši un stipri vecāki.

Vecākiem mazuļa pirmie dzīves mēneši ir liels pārbaudījums, ir daudz jautājumu un nemiera, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai viņi saņemtu iedrošinājumu un pleca sajūtu no tiem, kuri iepriekš gājuši cauri šai pieredzei. Tieši tāpēc vēlamies pulcēt vienkopus visus priekšlaicīgi dzimušo bērniņu vecākus - gan tos, kuru atvases jau paaugušās, gan tos, kuru bērniņi ir vēl pavisam mazi un trausli. Daloties savā pieredzē, spēkā un ticībā, mēs varam iedot mazliet spēka un ticības tiem, kam tā visvairāk ir vajadzīga.

Pasākums tiks atklāts ar koncertu, kurā piedalīsies tie priekšlaicīgi dzimušie bērniņi, kuri nu jau ir izauguši. Pasākuma laikā būs apskatāma arī priekšlaicīgi dzimušo bērnu radošo darbu izstāde. Pēc koncerta ikviens varēs līdzdarboties muzikālajā nodarbībā, ko vadīs mūzikas studijas “Orff” pasniedzēja Rebeka Arhipova, kā arī iesaistīties dažādās rotaļās un baudīt nesteidzīgas sarunas pie kliņģera.

Priekšlaicīgi dzimušo bērnu vecākiem būs iespēja uzzināt vairāk par nesen izveidotās biedrības “Esmu klāt” mērķiem un tuvākajām iecerēm, un kļūt par šīs organizācijas biedriem.

Vairāk informācijas par priekšlaicīgi dzimušu bērnu aprūpi un dažādām aktualitātēm atradīsiet mājaslapā www.piedzimuagrak.lv

 

Informāciju sagatavoja
Elīna Zelčāne
Divi Gani sabiedriskās attiecības 17.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom