Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     243
             Vakar:      507
            


twitterBlogo arī Tu!
Policijas ziņas: Valsts policija aiztur iepriekš tiesātas personas par nelikumīgu cigarešu realizāciju un glabāšanu lielā apmērā (0)

Aizdomās par nelegālo tabakas izstrādājumu glabāšanu un realizāciju pastāvīgam klientu lokam Rīgā, Valsts policijas amatpersonas aizturēja personu grupu divu cilvēku sastāvā. Piecu sankcionēto kratīšanu rezultātā izņemtas 511 780 dažādu marku nelegālās cigaretes. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšan uun realizāciju lielā apmērā. Pašlaik turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

 

7. novembrī, izmeklēšanas darbību rezultātā, Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes amatpersonas veica sankcionētas kratīšanas pie divām aizdomās turētām personām saistībā ar iespējamu tabakas izstrādājumu nelikumīgu realizāciju un glabāšanu. Kriminālprocesuālo darbību rezultātā, veicot kratīšanas aizdomās turēto personu dzīvesvietās un citos viņu nekustamajos īapšumos Rīgā, izņemtas511 780 dažādu marku nelegālās cigaretes, tostarp“Premjer”, “Montekarlo”, “Winston”, “Bond”, “NZ”, “Kiss”, “Kent” ar Baltkrievijas, Krievijas un Tadžikistānas akcīzes markām un bez akcīzes markām.

Aizdomās par noziedzīgonodarījumutikaaizturēti1964.gadā un 1974. Gadā dzimuš ivīrieši. Abas personas jau agrāk nonākušas policijas redzeslokā un tiesātas par analoģiskiem noziegumiem. Aizturētie nelegālo preci izplatījušipatstāvīgamklientulokamRīgā.

Saistībā ar notikušo ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221.panta trešās daļas par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu vai realizāciju lielā apmērā, koveikusiorganizētagrupa. Par šādu noziegumu soda arbrīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Šobrīd aizturētajiem vīriešiem piemērots drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu un turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

 

 

#Atkrāpies! Ir pretkrāpšanas kustība, kurā apvienojušās Latvijas valsts pārvaldes iestādes, kas cīnās prêt krāpniecību dažādās jomās un izpausmēs, kā arī Latvijas iedzīvotāji un organizācijas, kas stingri iestājas prêt jebkāda veida krāpšanu. Vairāk informācijas un iespēja iesaistīties kustībāwww.atkrapies.lv.

 

 

 

Sagatavoja:

Samanta Čapkovska

Valsts policijas

Sabiedrisko attiecību nodaļas

vecākā speciāliste 17.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom