Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     495
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Jēkabpils autobusu parks iegādājies jaunus autobusus (0)

15.novembrī SIA “Jēkabpils autobusu parks” plašsaziņas līdzekļiem demonstrēja četrus nupat iegādātos autobusus MB Sprinter, kurus izmantos pasažieru pārvadājumiem reģionālajos maršrutos Jēkabpilī un Preiļos. Uzņēmuma direktors Jānis Ščerbickis informēja, ka kopumā iegādāti septiņi jauni autobusi, no kuriem trīs jau brauc reisos, un ar tiem ir apmierināti gan šoferi, gan pasažieri.

“Šajos autobusos ir 19 sēdvietas un trīs stāvvietas, salons  ir aprīkots ar audiovizuālo iekārtu pieturu paziņošanai, videonovērošanas sistēmu  un kondicionieri. Tie ir pilnīgi jauni, bet Latvijā uzlaboti, par pusmetru pagarinot auobusa aizmuguri bagāžas novietošanai. Autobusu iegādei SEB līzingā ņēmām aizņēmumu pusmiljonu eiro,” atklāj Ščerbickis.

Autobusi varēs uzņemt arī pasažierus ar kustību traucējumiem, kuri pārvietojas invalīdu ratiņos. Šiem cilvēkiem gan jāņem vērā, ka 72 stundu laikā  pirms brauciena par to ir jāinformē SIA “Jēkabpils autobusu parks” dispečerdienests, lai  autobusā varētu sagatavot vietu ratiņu novietošanai,  izņemot no tā dažus sēdekļus.

Jauno autobusu prezentācijā bija klāt arī Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis un Salas novada domes priekšsēdētāja Irēna Sproģe. Pašvaldību vadītāji atzinīgi novērtēja  Autobusu parka rūpes par saviem klientiem, viņu ērtībām  un mērķtiecīgu darbu pakalpojumu kvalitātes nodrošināšanā.  


Sabiedrisko attiecību nodaļa 17.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom