Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     463
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
Sports: BK “Jēkabpils” lūkos otrreiz pārspēt studentus (0)

Pēc valsts svētku brīvdienām pirmais BK “Jēkabpils” basketbola mačs notiks trešdien, 22.novembrī, Jēkabpils sporta namā. Plkst. 18.30 “lūši” dosies savā mājas laukumā, lai cīnītos par uzvaru ar “Latvijas Universitātes” basketbolistiem.

Šī būs abu komandu otrā tikšanās šajā sezonā. Pirmajā savstarpējā mačā, kas notika 22. oktobrī Rīgā, jēkabpilieši pirmajā puslaikā veica 21:0 izrāvienu, otrajā izsēja iegūto 25 punktu pārsvaru, bet tomēr pieveica studentus ar rezultātu 76:59. Tā bija “lūšu” pirmā uzvara šosezon. 24 punktus un septiņas atlēkušās bumbas savas komandas uzvarā toreiz ieguldīja Renārs Magone.

Rūdolfa Rozīša vadītajai komanda astoņās spēlēs bez uzvaras pār “Latvijas Universitāti” izdevies uzvarēt vēl vienu reizi – ar rezultātu 72:62 tika pieveikta “Betsafe/Liepāja” vienība. Diemžēl pārējās sešās spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi un LBL tabulā nopelnīta vien astotā vieta deviņu komandu konkurencē.

Līdera lomu “Jēkabpils” komandā turpina uzņemties Jurijs Aleksejevs – viņš komandās kontā vidēji katrā spēlē ieskaita 12,4 punktus un 8,1 atlēkušo bumbu. Lielākie palīgi ar vidēji 10,3 un deviņiem punktiem katrā mačā ir attiecīgi Renārs Magone un Kristaps Kanbergs.

Līdzīga uzvarēto/zaudēto spēļu bilance ir arī “Latvijas Universitātei” – studenti tikuši pie diviem panākumiem deviņās cīņās un LBL tabulā ieņem pēdējo – devīto pozīciju. Rezultatīvākais punktu guvējs un cīnītājs zem groziem studentu rindās ir Linards Jaunzems, viņš vidēji katrā spēlē guvis 14,7 punktus un savācis 6,4 atlēkušās bumbas. Ar visvairāk veiktām rezultatīvām piespēlēm (vidēji 5,8 katrā mačā) izcēlies Renārs Birkāns.

Gaidāmajā mačā nepieciešams izcīnīt uzvaru – gan tāpēc, lai sev un līdzjutējiem apliecinātu savu vēlmi un varēšanu, gan tāpēc, lai LBL rezultātu tabulā nenokristu uz pēdējo – devīto vietu.

Biļetes uz BK “Jēkabpils” mājas spēli maksā 1,50 €. Pensionāriem un skolēniem – viens eiro, bet bērniem (līdz sešu gadu vecumam ieskaitot) un invalīdiem – bez maksas.

Uz tikšanos trešdien Jēkabpils sporta namā! Par “lūšiem”! Par uzvaru!

 

Basketbola klubu „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA „LDz Cargo”, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, AS „LNK Industries”, SIA „Mikor”, SIA „Pilna Servisa Līzings”, SIA „Astarte Nafta”, „Joma”, "AJSK".

 

 

Informāciju sagatavoja
Lāsma Irša
BK „Jēkabpils”
sabiedriskās attiecības 21.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom