Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     305
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Veselība: Atvērts Latvijā pirmais Androloģijas centrs (0)

Klīnikā EGV atvērts Latvijā pirmais Androloģijas centrs, kas piedāvās novitātes vīrišķās veselības ārstēšanā. Centrā tiks veiktas arī mazinvazīvas operācijas, ieskaitot auglības ķirurģisko atjaunošanu.

Dr. Zane Vītiņa, Klīnikas EGV vadītāja: “Līdz šim Latvijā nebija klīnikas, kur auglības traucējumu risināšanai īdzās sieviešu problēmu efektīvai ārstēšanai būtu pieejama arī kvalitatīva un visaptveroša palīdzība vīriešiem, lai atgūtu un uzturētu vīrišķo veselību, risinot specifiskus jautājumus. Tādēļ, paplašinot Klīnikas EGV darbību, atveram Androloģijas centru, kur gan pašmāju, gan ārvalstu pacienti saņems augsti kvalificētu ekspertu konsultācijas un operatīvo ārstēšanu.”

Dr. Kirils Ivanovs, urologs, andrologs, ultrasonogrāfijas eksperts, stāsta, ka jaunajā centrā būs iespējams saņemt konsultācijas par vīriešu auglības jautājumiem, konsultēs erekciju problēmas gadījumos, pacientus ar aizdomām par seksuāli transmisīvām slimībām. Eksperts veiks vīriešu dzimumorgānu (t.sk., prostatas, sēklinieku un dzimumlocekļa) un urīnceļu  ultrasonogrāfiju un doplerogrāfijas izmeklējumus, kā arī minimāli invazīvas uroloģiskās operācijas, vīriešu neuglības ķirurģisko ārstēšanu – TESE, PESA, mikro TESE, MESA, sēklas vadu rekanalizācija pēc vazektomijām, vazoepididimālās anastomozes. Vīriešu neaglības ķirurģisko ārstēšanu veiks, izmantojot jaunākās paaudzes Vācijā ražotu operāciju mikroskopu SOM62, kura iegādē investēti 40 tūkstoši eiro.

Androloģijas centra eksperti palīdzēs pāriem, kuri Klīnikā EGV veic medicīnisko apaugļošanu, piedāvājot novitāti Latvijā – mikro TESE procedūru, kuru veiks, izmantojot jauno mikroskopu. Dr. Kirils Ivanovs stāsta, ka var gadīties, ka vīrieša spermā nav neviena spermatozoīda un pāris nespēj ieņemt bērnu. Mikro TESE laikā notiek vīriešu sēklinieku apvalka atvēršana un tiek veikta saudzīga sēklas kanāliņu rezekcija, lai iegūtu spermatozoīdus. Mikro TESE veic, izmantojot jaunākās paaudzes mikroskopu ar ļoti lielu palielinājumu, kas ļauj labi apskatīt visus audus, tādejādi nodrošinot divreiz lielāku procedūras efektivitāti. Tiek samazināts komplikāciju risks, pēc iespējas mazāk traumējot vīrišķo veselību.

Klīnika EGV ir vienīgā reproduktoloģijas klīnika Latvijā, kur pieejams specifisks mikroskops šādu procedūru veikšanai ar palielinājumu līdz 28 reizēm.

 

Zane Dzalbe
Klīnika EGV
Sabiedrisko attiecību vadītāja 22.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom