Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     243
             Vakar:      507
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē dzēsa četrus ugunsgrēkus. Jēkabpilī dzīvojamā mājā dega grīda (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 23.novembra plkst. 6.30 līdz 24.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 20.17 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Brīvības ielu Jēkabpilī, kur divstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka otrā stāva dzīvoklī deg grīda 1m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas saviem spēkiem evakuējās divi cilvēki. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 20.49.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kur Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā dega katlu mājas jumts 5m2 platībā, Bauskas novada Codes pagastā divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1m2 platībā, bet Puķu ielā Jelgavā dega atkritumi 0,5m2 platībā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 38 izsaukumus – 20 uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

 


Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa 24.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom