Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     241
             Vakar:      507
            


twitterBlogo arī Tu!
Jēkabpilī: 30.novembrī notiks uzklausīšanas sanāksme par jauno tarifa projektu (0)

30.novembrī plkst. 12:00 SIA “Jēkabpils siltums”, Jēkabpilī, Nameja ielā 4A (2.stāva zālē) Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (Regulators) organizē uzklausīšanas sanāksmi.

Regulators aicina iedzīvotājus paust viedokli par SIA “Jēkabpils siltums” iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu Jēkabpilij.

SIA “Jēkabpils siltums” Regulatoram ir iesniedzis siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifu projektu Jēkabpilij, kur gala tarifs noteikts 54,04 EUR/MWh. Tarifu projektā nav iekļauts pievienotās vērtības nodoklis (PVN). Uzņēmums norāda, ka tarifa izmaiņas ir saistītas ar realizētiem siltumtrašu rekonstrukcijas projektiem un siltumenerģijas zudumu samazinājumu.

Sanāksmē, kurā aicināti piedalīties siltumenerģijas lietotāji, SIA “Jēkabpils siltums” pilnvarotais pārstāvis iepazīstinās ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu būtību un ekonomisko pamatojumu.

Ikvienam sanāksmes dalībniekam tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus, kā arī ieteikumus par iecerēto tarifu projektu.

Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt pa telefonu vai e-pastu līdz 2017.gada 29.novembrim (kontaktpersona Fricis Rūmnieks, tel. 67873184; fricis.rumnieks@sprk.gov.lv).

Iepazīties ar SIA “Jēkabpils siltums”  iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var Regulatora mājaslapā http://www.sprk.gov.lv, sadaļā Uzklausīšanas sanāksmes. 24.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom