Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     464
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Jaunieti, piesakies dalībai projektā “PROTI un DARI!” (0)

Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina jauniešus pieteikties dalībai  projektā “PROTI un DARI!”. Ja esi vecumā no 15 līdz 29 gadiem, pašlaik nemācies, nestrādā algotu darbu, NVA neesi bezdarbnieka statusā, piesakies projektā “PROTI un DARI!”.

Projekta ilgums ir no 2 līdz pat 9 mēnešiem, kuru laikā Tevi atbalstīs mentors, programmas vadītājs un atkarībā no Tavām interesēm vajadzībām un mērķiem varēsi apgūt jaunas prasmes un zināšanas, nospraust jaunus mērķus un tiekties uz to sasniegšanu. Projekta ietvaros jauniešiem pieejami dažādi kursi un apmācības, karjeras konsultācijas u.c. aktivitātes, lai palīdzētu jaunietim uzsāk vai atsāk mācības vai iekļauties darba tirgū.

Jēkabpils pilsētas pašvaldībā jau 13 jaunieši veiksmīgi īstenojoši savas individuālās pasākumu programmas, kuru laikā labāk iepazinuši paši sevi, pilsētu un novadu, savas iespējas, apguvuši jaunas prasmes un zināšanas.

 

Piesakies aizpildot anketu - https://goo.gl/forms/9XrqQDnBxH0VPb4Z2

Vairāk informācijas pa tālr. 27898040 vai e-pastu protiundarijekabpils@gmail.com

“PROTI un DARI!” ir Eiropas Savienības fondu 2014.-2020.gada plānošanas perioda darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.3. specifiskā atbalsta mērķa “Attīstīt NVA nereģistrēto NEET jauniešu prasmes un veicināt to iesaisti izglītībā, NVA īstenotajos pasākumos Jauniešu garantijas ietvaros un nevalstisko organizāciju vai jauniešu centru darbībā” projekts, kuru īsteno Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām. 24.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom