Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     182
             Vakar:      507
            


twitterBlogo arī Tu!
Jēkabpilī: Aicina uz filcēšanas darbnīcu noslēguma pasākumu (0)

Ar novembri biedrībā “Jēkabpils NVO resursu centrs” noslēdzas astoņus mēnešus ilgais filcēšanas maratons - 29. novembrī pulksten 12.00 resursu centrs savās telpās Jaunā ielā 39i aicina uz A/S “Latvijas valsts meži” finansētā un biedrības “Ziedot.lv” administrētā projekta “Sociālās palīdzības sniegšana” ietvaros notikušo filcēšanas darbnīcu noslēguma pasākumu.

Projekta gaitā notika 32 filcēšanas nodarbības. Kopumā filcēšanas pamatiemaņas, kas iekļauj sausās un slapjās filcēšanas gan atsevišķās, gan kombinētās tehniku apguvi, gleznošanu ar filcu, telpisku ziedu darināšanu, kā arī dzijas un dažādu tekstilšķiedru izmantošanu filcēšanā ieguva 31  dalībniece

Jāpiebilst, ka filcēšanas izmantošana apģērba izgatavošanā un tā labošanā, dažādu aksesuāru - cepuru, cimdu, apavu, šaļļu, kā arī suvenīru un rotaļlietu darināšanā ir sen pazīstams nodarbošanās un relaksējošs brīvā laika pavadīšanas veids. Tuvojoties projekta noslēgumam, nodarbību apmeklētājas ne reizi vien izteica vēlmi turpināt filcēšanas nodarbības. Par regulāru apmācību norisi vēl tiek domāts, bet konsultācijas filcēšanā Jaunā ielā 39i, iespējams, būs pieejamas jau no decembra. Sekojiet informācijai http://jekabpilsnvo.lv.

Anita Sproģe, Jēkabpils NVO resursu centrs 25.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom