Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
Novados: Latvijas Lauku Eksporta klubu tikšanās un seminārs LEADER projektu potenciālajiem iesniedzējiem Krustpils novada “Kronvaldos” (0)

„Lauku partnerība „Sēlija”” aicina uz semināru LEADER programmas ietvaros - „Produkcijas  un pakalpojumu veidi lauku reģionā. Izplatīšana izmantojot interneta tirdzniecības iespējas. Kam varēs piesaistīt LEADER finansējumu 2017. un 2018. gada konkursos?”. Seminārs būs vienlaikus arī Lauku Eksporta klubu tikšanās reize.

Novembra mēnesī aicinām visus interesentus trešdien,29.novembrī plkst. 11.00 Krustpils novada, Krustpils pagasta “Kronvaldos” pie uzņēmējas Ritmas Krēgeres.

Ritma Krēgere nodarbojas ar stādu un dārzeņu audzēšanu, augļu un dārzeņu pārstrādi, ir mājražotāja un aktīvi tiecas attīstīt savu uzņēmējdarbību. Vienmēr pilna ar dzirkstošām idejām un iecerēm un, kas pats galvenais, ar lielu vēlmi tās īstenot. Kā uzsver Ritmas apkārtējie cilvēki, viņa uzdrošinās darīt pat tad, kad nezina kā un ko, un kļūdas ir normāls attīstības process – mācies darot. Ja nevar vienā veidā, tad daram savādāk, bet turpinam, turpinam un turpinam īstenot savu ieceri! Tas attiecas arī uz dažādu projektu gan ieviešanu, gan arī pašu pieteikšanos. Ritma ir personība ar kuru ir vērts iepazīties! Tiekamies?

Kā arī, šajā tikšanās reizē īsi apkoposim līdzšinējo Lauku eksporta klubu darbību un paraudzīsimies nākotnē.

Visi mīļi aicināti!

Kā ierasts – tikšanās ir bez maksas un iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Lauku eksporta klubi tiek veidoti, lai papildinātu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras aktivitātes Latvijas reģionos, iedrošinot esošos un topošos uzņēmējus veidot un saglabāt darba vietas uzsākot/turpinot eksportu, tādējādi stabilizējot arī kopienu ekonomiku. Šobrīd jau esoši veiksmīgi uzņēmēji dalās savā pieredzē, lai palīdzētu lauku kopienām kļūt ilgtspējīgākām un kopīgi veicinātu Latvijas lauku telpas attīstību.

Lauku Eksporta klubu tikšanās noris LEADER programmas ietvaros sadarbībā ar Zemkopības ministriju un Lauku atbalsta dienestu.

Lauku partnerība Sēlija

Seminārs LEADER projektu potenciālajiem iesniedzējiem/ atbalsts projektu ideju izstrādē:

„ Produkcijas  un pakalpojumu veidi lauku reģionā. Projekta ieviesēja pieredze. Kam varēs piesaistīt LEADER finansējumu 2018. gada konkursā?”

 

PROGRAMMA.

Norises laiks: 2017.gada  29. novembris

Norises vieta: Krustpils novads, Krustpils pagasts, „Kronvaldi”.  

Plkst. 10 30 – ierašanās, reģistrācija;

Plkst. 11 00 – 12 00 –  “Dārzeņu un augļu pārstrādes uzņēmēja pieredze. Darbības specifika un attīstības iespējas, LEADER projekta iesniedzēja pieredze.” Ritma Krēgere, uzņēmēja, LEADER projekta īstenotāja.

Plkst. 12 00 – 12 30 -  iepazīšanās ar uzņēmumu,  diskusijas brīvā formā.

Plkst. 12 30 – 13 10  - LEADER programmas iespējas uzņēmējiem. Informācija par 2017. Gada konkursu rezultātiem un projektu ieviešanas gaitu. Kādus projektus gaidīsim 2018. Gada konkursā? Ieva Jātniece, LP “Sēlija” izpilddirektore.

Plkst. 13 10 – 13 30 – kafijas pauze

Plkst. 13 30 – 13 50 –  „Uzņēmējdarbībai veltīto informatīvo semināru cikla kopsavilkums. Saistošākās tēmas, ierosinājumi nākamā semināru cikla aktualitātēm.” Lelde Uzkure, uzņēmēja.

Plkst. 13 50 – 14 30 –  diskusija – jautājumi un atbildes par izskatītajām tēmām un iespējām piesaistīt finansējumu gan LEADER projektu 2017. un  2018. gada konkursos, gan arī sadarbības veidošanas iespējām produkcijas noieta veicināšanas jomā. 


Lelde Uzkure 25.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom