Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     196
             Vakar:      507
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē dzēsa piecus ugunsgrēkus (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 23.novembra plkst. 6.30 līdz 24.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 10 izsaukumus  – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Plkst. 12.10 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Kokneses novada Bebru pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu ēkā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka 30m2 platībā deg mājas jumta konstrukcijas. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 17.17.

Plkst. 18.16 tika saņemts izsaukums uz Bauskas novada Gailīšu pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka 70m2 platībā deg vienstāvu dzīvojamās mājas jumts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kur Iecavas novadā dega sodrēji ēkas dūmvadā 1m2 platībā, Neretas novada Neretas pagastā sodrēji ēkas dūmvadā dega 2m2 platībā, bet Bauskas novada Gailīšu pagastā dega neapsaimniekota ēka 40m2 platībā.

Plkst. 21.00 VUGD saņēma izsaukumu uz Egas ielu Jelgavā, kur divstāvu dzīvojamā mājā notikusi noplūde no gāzes balona. Ierodoties notikuma vietā, gāzes noplūde tika likvidēta aizgriežot ventili un atvienojot balonu no gāzes plīts.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 44 izsaukumus – 20 uz ugunsgrēku dzēšanu, 20 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa 28.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom