Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
Novados: “Tele2” pilnveido infrastruktūru Zemgales reģionā (0)

“Tele2”  pilnveido infrastruktūru Zemgales reģionā: Dobelē un Jēkabpils novadā uzbūvētas jaunās 4G+ bāzes stacijas


Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” turpina uzlabot tīkla infrastruktūru Zemgales reģionā, uzbūvējot jaunās 4G+ bāzes stacijas Dobelē un Jēkabpils novadā, kā arī Zases pagastā. Stacijas ir aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām augstvērtīgas balss sakaru kvalitātes un ātra mobilā interneta pakalpojumu sniegšanai, nodrošinot mobilā interneta ātrumu līdz 225 megabitiem sekundē (Mbps).

“Dobeles un Jēkabpils novada iedzīvotājiem jau ir pieejams mūsu 4G tīkls, un redzam, ka klienti to atzinīgi novērtē, jo turpina palielināties gan mobilā interneta klientu skaits, gan patēriņš. Mobilais internets ir visstraujāk augošais mobilo sakaru pakalpojums, un tā piedāvātie ātrumi jau šobrīd daudzviet pārspēj pieejamā DSL jeb vadu interneta iespējas. Jaunās bāzes stacijas palīdzēs mums palielināt  tīkla jaudu un kapacitāti Zemgales reģionā, lai mūsu esošajiem un topošajiem klientiem nodrošinātu vēl labāku mobilā interneta pieredzi,” stāsta “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.

Kopumā rūdens mēnešos operātora bāzes staciju tīklu papildināja 19 jaunās bāzes stacijas visā Latvijas teritorijā. “Tele2” ātro 4G+ internetu var lietot telefonā, planšetdatorā, piezīmjdatorā vai galda datorā. Lai pilnvērtīgi baudītu 4G+ interneta priekšrocības, aicinām pārliecināties, vai telefons, planšetdators, modems un rūteris, kā arī SIM karte atbalsta 4G. To var izdarīt  “Tele2” mājas lapā www.tele2.lv/4G, vai arī “Tele2” klientu apkalpošanas centos. “Ja gadījumā Jūsu  SIM  karte neatbalsta 4G, tad pasūtiet jaunu 4G SIM karti  mūsu centros bez maksas,” piebilst Līga Krūmiņa

“Tele2” ir Baltijā modernākais sakaru tīkls, kas piedāvā jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus un izcilu skaņas kvalitāti sarunas laikā, kas atzinīgi novērtēti jaunākajā SPRK Elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes pārskatā. “Tele2” kvalitāti novērtēja arī  viens no lielākiem mobilo sakaru operātoriem pasaulē “Vodafone”, izvēloties “Tele2”  kā vienīgo partneri Latvijā.

  28.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom