Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     182
             Vakar:      507
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Šonakt ugunsgrēkā Jelgavā gāja bojā cilvēks (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada28.novembra plkst. 6.30 līdz 29.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Šonakt plkst. 2.38 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Filozofu ielu Jelgavā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā no vienstāvu koka dzīvojamās ēkas logiem bija redzamas liesmas un nāca dūmi. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotās ēkas iznesa vienu cilvēku, kuram Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi konstatēja nāvi. Plkst. 3.33 ugunsgrēks tika likvidēts un tajā 7m2 platībā dega sadzīves mantas.

Vakar pēcpusdienā ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Jelgavas novada Platones pagastu, kur divstāvu dzīvojamā mājā radies sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka dzīvojamā mājā izveidojies sadūmojums no nepareizas apkures iekārtas ekspluatācijas.

Katru gadu apkures sezonas laikā pieaug to ugunsgrēku skaits, kuru iespējamais iemesls ir saistīts ar apkures lietošanu – netīrītiem dūmvadiem, bojātu un nepareizu apkures ierīču lietošanu.VUGD aicina ievērot piesardzību apkures sezonas laikā – iztīriet skursteņus, nelietojiet bojātas krāsnis un ekspluatējiet tās atbilstoši ugunsdrošības prasībām.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 36 izsaukumus –14 uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa 29.11.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom