Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     196
             Vakar:      507
            


twitterBlogo arī Tu!
Jēkabpilī: Aizsardzības nozares vadība reģionālajā vizītē apmeklēs Jēkabpili un Krustpili (0)

1. decembrī aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš dosies reģionālajā vizītē uz Jēkabpili un Krustpili, lai tiktos ar pašvaldību vadību un apmeklētu Zemessardzes 56. kājnieku bataljonu.

Aizsardzības ministrs R. Bergmanis un Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants L. Kalniņš tiksies ar Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāju Raivi Ragaini un Krustpils novada domes priekšsēdētāju Kārli Pabērzu, lai apspriestu aktuālos aizsardzības nozares un pašvaldību sadarbības jautājumus.

Tāpat vizītes laikā aizsardzības nozares vadība apmeklēs Jēkabpilī izvietoto Zemessardzes 56. kājnieku bataljonu un tiksies ar tā komandieri pulkvežleitnantu Ventu Kodoru, lai pārrunātu bataljona turpmāko attīstību.

Zemessardze ir Nacionālo bruņoto spēku sastāvdaļa, kuras mērķis ir iesaistīt Latvijas pilsoņus valsts teritorijas un sabiedrības aizsardzībā. Zemessardzes galvenie uzdevumi ir veidot un apmācīt specializētos kaujas atbalsta un kaujas nodrošinājuma bataljonus, pildīt valsts aizsardzības uzdevumus, piedalīties starptautiskajās operācijās un ātrās reaģēšanas spēkos, kā arī sagatavot Latvijas pilsoņus dienestam Zemessardzē.

Lai stiprinātu valsts pašaizsardzības spējas, nākamgad plānots sekmēt Nacionālo bruņoto spēku, tostarp Zemessardzes, kaujas un reaģēšanas spēju attīstību.


Informāciju sagatavoja
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļa 01.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom