Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     474
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Jēkabpils pilsētas pašvaldību apmeklē aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (0)

1. decembrī reģionālajā vizītē Jēkabpils pilsētas pašvaldību apmeklēja Latvijas Republikas aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Ministra reģionālās vizītes mērķis bija tikties ar Jēkabpils un Krustpils novada pašvaldību vadību un apmeklēt Zemessardzes 56. kājnieku bataljonu.

Reģionālajā vizītē pilsētas pašvaldībā ministrs R. Bergmanis, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš, parlamentārais sekretārs Viesturs Silenieks, ministra padomnieks militārajos jautājumos Andris Rozītis, ministra biroja vadītāja Ieva Apine tikās ar  Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētaju Raivi Ragaini, vietnieci sociālos jautājumos Līgu Kļaviņu, deputātiem - Kristīni Ozolu un Aigaru Nitišu.

Uzsākot savstarpējo sarunu, R. Bergmanis akcentēja, ka vizīte Jēkabpilī ir pirmā reģionālā vizīte pēc notikušajām šī gada pašvaldību vēlēšanām un uzsvēra, ka tuvākajā  nākotnē šajā reģionā ir plānota Zemessardzes štāba pārdislokācija. Sarunas turpinājumā pilsētas vadība un ministrijas pārstāvji apsprieda aktuālos aizsardzības nozares un pašvaldību sadarbības jautājumus, savstarpējās informācijas apmaiņu, kā arī Zemessardzes 56. kājnieku bataljona darbību. 

Šīs dienas vizītes turpinājumā aizsardzības nozares vadība apmeklēs Krustpils novada pašvaldību, Jēkabpilī izvietoto Zemessardzes 56. kājnieku bataljonu un tiksies ar tā komandieri pulkvežleitnantu Ventu Kodoru, lai pārrunātu bataljona turpmāko attīstību.

 

Informāciju publicēšanai sagatavoja
Margita Liepiņa
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
 01.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom