Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     229
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
Kultūra: Koncerts “Akordeonu metamorfozes” (0)

Trīs akordeona virtuozi – Moriss Balaskā, Radovans Popovs un Evita Dūra – aicina patiesus mūzikas baudītājus uz neaizmirstamu ceļojumu laikā un telpā akordeona skaņu pavadījumā Krustpils kultūras namā jau 9. decembrī plkst. 19.00.

“Trio Bakardions” programmā "Akordeonu metamorfozes" iekļauti daudz un dažādi mūzikas stili un novirzieni: franču komponistu klasiskie skaņdarbi akordeonam, ugunīgie Balkānu tautu ritmi, kā arī franču estrādes dziesmas virtuozās apdarēs, mūsdienu populārās un rokmūzikas skaņdarbi no ABBA, QUEEN, Maikla Džeksona u.c. grupu un izpildītāju repertuāra.

Akordeonista no Serbijas pilsētas Suboticas RadovanaPopova repertuārā ir dzimtenes melodijas, kurās var saklausīt maigumu, uguni, temperamentu, jutīgumu, kas aizskar jebkura cilvēka dvēseles stīgas. Šīs mūzikas noslēpums – neparastais ritms. Kas reiz to ir dzirdējis, vairs nevar to aizmirst, tas sagrābj un nelaiž vaļā.

Starptautisku konkursu un festivālu laureāts Moriss Balaskā – latviešu izcelsmes Kanādas pilsonis, kas dažkārt tiek dēvēts par “cilvēku-orķestri” – ir apvienojis  tradicionālā akordeona spēli ar zināšanām skaņu režijā, elektronikā un kompjūtermūzikā, radot unikālu elektroniskā akordeona sistēmu.

Vairāku starptautisko konkursu laureāte  Evita Dūra koncertos atskaņo gan akadēmisko, gan populāro mūziku, īpašu atzinību guvusi, atskaņojot franču estrādes dziesmas virtuozās apdarēs un franču komponistu skaņdarbus akordeonam, koncertējusi kopā ar Raimondu Paulu, Mariju Naumovu u.c. pazīstamiem māksliniekiem.

 

“Trio Balkardions” – baudpilns un reibinošs kā Bakardi ruma kokteilis!

Biļetes "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā https://bilesuparadize.lv/lv/events/event/60505

Biļešu cenas 7, 9, 10 EUR 03.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom