Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     182
             Vakar:      507
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Sestdien Viesītē dzēsts paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks (0)

Aizvadītajās dienās, laika posmā no šī gada 1.decembra plkst. 6.30 līdz 4.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Sestdien plkst. 16.36 VUGD saņēma izsaukumu uz Sporta ielu Viesītē, kur ugunsgrēks bija izcēlies saimniecības ēkā. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg saimniecības ēkas otrais stāvs un jumta konstrukcijas 80m2 platībā, kā arī ēkas piebūve 40m2 platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts plkst. 19.59.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kurosDobeles novada Auru pagastā dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens 0,5m2 platībā, Jelgavas novada Līvbērzes pagastā dega vienstāvu dzīvojamās mājas piebūve 10m2 platībā, bet Lielajā ielā Jelgavā dega elektrības rozete 0,1m2 platībā.

Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 67 izsaukumus – 25 uz ugunsgrēku dzēšanu, 31 uz glābšanas darbiem, bet 11 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa 04.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom