Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     21
             Vakar:      543
            


twitterBlogo arī Tu!
Sports: Jēkabpilietis pirmo reizi Pasaules tūres supersērijas turnīrā tiek finālgrupā (0)

 

2. un 3.decembrī, Rīgā aizvadīts Pasaules Tūres Supersērijas posms "RigaCup", informē Kristaps Zarinieks. Sacensībās piedalījās 258 dalībnieki no 15 valstīm (Baltkrievija, Čehija, Dānija, Igaunija, Somija, Izraēla, Kazahstāna, Lietuva, Krievija, Slovākija, Slovēnija, Zviedrija, Ukraina un, protams, lielākā pārstāvniecība no Latvijas).

Pamatturnīrā vieta bija atvēlēta 190 dalībniekiem, tādējādi, vadoties pēc pasaules reitinga, tiem, kuri turnīrā bija izsēti zemāk par 170 vietu, bija jāpiedalās kvalifikācijā. No Jēkabpils GHK pārstāvjiem kvalifikācijā spēlēja Aleksandrs Bugo, kurš spēja arī kvalificēties pamatturnīram.Pamatturnīrā 190 dalībnieki vadoties pēc pasaules reitinga tika sadalīti 10 apakšgrupās, no kurām labākie 8 kvalificējās pusfinālgrupām, savukārt pārējie sadalīja vietas no1. līdz 7. divīzijai.

Pusfinālgrupās pārliecinoši iekļuva Andrejs Kuzņecovs, kurš savā apakšgrupā ierindojās 5.vietā, vairākas labas iespējas iekļūt pusfinālgrupās neizmantoja Kristaps Zarinieks, kurš ierindojās 9.vietā, un palika tikai punkta attālumā no pusfinālgrupām, līdz ar to jāspēlē 1.divīzijā, kurā spēlēja arī Rūdolfs Valainis.

No 4 pusfinālgrupāmlabākie 12 kvalificējās finālgrupām, kas nozīmēja, ka sacensības turnīra 2.dienā turpinās vairs tikai labākie 48 galda hokejisti. Starp tiem arī Jēkabpils GHK pārstāvis Andrejs Kuzņecovs, kurš ieņēma 9.vietu savā pusfinālgrupā.

Sacensību otrajā dienā tika aizvadītas izšķirošās spēles, kad tika izspēlētas finālgrupas un "playoff", uz kurām kvalificējās katras finālgrupas labākie 12 galda hokejisti. Finālgrupā Andrejs Kuzņecovs izcēlās ar cerīgu sākumu, vienu brīdi pat ierindojoties 9.vietā, bet beigās tomēr spēcīgais sastāvs lika manīt savu, un noslēgumā ļoti atzīstams rādītājs - 48.vieta sacensību kopvērtējumā. Turnīrā bija izsēts ar 71.numuru.

Sacensību finālā tikās abi pasaules ranga līderi Edgars Caics (Rīga) un Maksims Borisovs (Krievija, Sanktpēterburga), kur šoreiz spēcīgāks izrādijās Krievijas sportists, kurš sērijā līdz 4 uzvarām ar 4-1 apspēlēja Latvijas līderi. Mazajā finālā par 3.vietu, sērijā līdz 3 uzvarām Sergejs Ivanovs (Krievija,Kurska) vinnēja Edgaru Saulīti (Inčukalns) ar rezultātu 3-0.Šis bija pirmais no Pasaules Tūres Supersērijas turnīriem, vēl šāda līmeņa turnīri atlikuši Gēteborgā, Maskavā, Prāgā, un martā Jēkabpilī, kad tiks aizvadīts arī Pasaules Klubu čempionāts. Līdz ar to šobrīd galda hokeja sezonā iestājas pārtraukums,un šis bija pēdējais šogad aizvadītais lielais turnīrs. Galda hokeja sezona atsāksies 6.janvārī, kad Rīgā notiks Latvijas Komandu čempionāts un Amatieru līgas 4.posms, savukārt Pasaules Tūres kalendārā nākamās sacensības notiks 13.janvārī Krievijas pilsētā Kurskā.


Informāciju sagatavoja
Lāsma Vindule,
Jēkabpils sporta centrs 05.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom