Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     540
             Vakar:      381
            


twitterBlogo arī Tu!
Veselība: „Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU” (0)

Decembris ir pārsteigumu, laba vēlējumu un brīnumu laiks, kurā cilvēki cits citamcenšas darīt labu. BENU Aptieka, rūpējoties, lai bērni būtu laimīgi un veseli, organizē labdarības kampaņu„Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU”, kuras ietvaros saziedoto paredzēts novirzīt Latvijas bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām, valsts neapmaksātu ārstniecības izdevumu segšanai, kā arī piesaistīt sabiedrības uzmanību bērnu onkoloģijai Latvijā.

 Kampaņāvar piedalīties ikviens BENU Aptiekas lojalitātes kartes īpašnieks, kuršiepērkasBENU Aptiekās, visā Latvijā.

Kampaņas ietvaros katram pircējam būs iespēja līdzekļus, kas, iepērkoties aptiekās, uzkrājas BENU Aptiekas lojalitātes kartē, ziedot, lai bērniem ar onkoloģiskām saslimšanām sniegtu iespēju segt ārstēšanās izdevumus. Būtisku lomu ziedošanas kampaņā uzņemsies arī patiBENU Aptieka, kas ne tikai organizē šo kampaņu, bet arī dubultos ikvienaBENU Aptieka pircēja ziedoto summu bērnu veselībai.

“Katru gadu Latvijā vidēji 40-50 bērniem tiek diagnosticēta onkoloģiska saslimšana.  Sarežģīto un laikietilpīgo ārstēšanos daļēji apmaksā valsts, taču daudziem mazajiem pacientiem ar to nebūt nav pietiekoši, tādēļ BENU Aptieka šogad rīko īpašu kampaņu „Ar sirsnību pret slimību!”, kuras ietvaros saziedotie līdzekļi tiks izlietoti, lai parūpētos par tiem mazajiem, kam ārstēšanās procesā nepieciešams papildu atbalsts,” norāda BENU Aptieka Latvija mazumtirdzniecības direktore Anete Rožkalna.

Lai aktualizētu šo jautājumu, šā gada 8.decembrīBENU Aptieka rīkodiskusiju, kurā piedalīsies Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa,  Nacionālā veselības dienesta starptautiskās sadarbības nodaļas vadītājs Jānis Bolšteins, BENU Aptieka Latvija mazumtirdzniecības direktore Anete Rožkalna, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā praktizējoši ārsti, kā arī kampaņas vēstnese Katrīna Puriņa-Liberte. Diskusijas vadītāja būs Daina Jāņkalne.

Kampaņa „Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU” ilgs no 1. decembra līdz 24. decembrim.

 

Agnija Greiziņa,
Tamro Baltics mārketinga vadītāja Latvijā 05.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom