Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     540
             Vakar:      381
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Vakar Rundāles novadā dzēsts ugunsgrēks dzīvojamā mājā. Kalnciema pagastā atbrīvo dīķa ledū iesalušu pīli ar pīlēniem (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 5.decembra plkst. 6.30 līdz 6.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

Plkst. 18.12 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Rundāles novada Rundāles pagastu, kur ugunsgrēks izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu pirmā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas 8m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 19.36.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumu, kurā Bauskas novada Gailīšu pagastā dega vieglā automašīna 6m2 platībā.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Jelgavas novada Kalnciema pagastā atbrīvoja dīķa ledū iesalušu pīli ar pīlēniem, ledus tika ielauzts un pīle ar pīlēniem aizlidoja.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 42 izsaukumus – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu, 20 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa 06.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom