Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     540
             Vakar:      381
            


twitterBlogo arī Tu!
Jēkabpilī: Aizvadīts pirmais ikmēneša sarunu cikla jauniešiem “Kāpiens” pasākums (0)

Piektdien, 1. decembrī, Jēkabpils Tautas namā notika pirmā tikšanās jauniešiem, sarunu cikla “Kāpiens” ietvaros. Tajā jauniešiem neformālā gaisotnē bija iespēja iepazīt Radio Pieci.lv raidījuma “Pieci klausās” producenti Karmenu Stepanovu no Rīgas.

Karmena Stepanova Jēkabpils jauniešiem izstāstīja kas ir radio producents, kāda ir darba ikdiena, kā kļūt par DJ un kādi ir šī profesionāļa pienākumi, kā arī sniedza iespēju ielūkoties Radio Pieci aizkulisēs, demonstrējot video.

Sākot ar šī gada decembra mēnesi līdz pat 2018. gada beigām, par godu Latvijas simtgadei, Jēkabpils jauniešu klubs “13. pirmdiena” sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību organizē ikmēneša sarunu ciklu “Kāpiens”. Sarunu cikla mērķis ir jauniešiem neformālā gaisotnē iepazīt radošas un iedvesmojošas personības Latvijā un Jēkabpilī, kā arī uzzināt dažādu profesiju aizkulises.

Nākošais sarunu cikla “Kāpiens” pasākums gaidāms 2018. gada janvārī. Sīkāka informācija pieejama Jēkabpils jauniešu portāla www.jekabpils-jauniesi.lv sadaļā "SARUNU CIKLS KĀPIENS".

“Kāpiens” līdz savam mērķim, līdz vietai, kur atrodamies šobrīd. “Kāpiens”, kas mūs vēl sagaida, lai nokļūtu, kur vēlamies būt.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Gādmane
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Jaunatnes lietu speciāliste 06.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom