Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     476
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsgrēkā Dobelē gāja bojā cilvēks (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 6.decembra plkst. 6.30 līdz 7.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 11 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu un septiņus uz glābšanas darbiem.

Plkst. 16.02 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Zaļo ielu Dobelē, kur ugunsgrēks bija izcēlies piecstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka kāpņu telpā jūtams sadūmojums un ka otrā stāva dzīvoklī deg sadzīves mantas un dīvāns 2m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 18.16.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros Jāņa Asara ielā Jelgavā dega atkritumi 1m2 platībā, Ozolnieku novadā ēkas dūmvadā dega sodrēji 1m2 platībā, bet Pils ielā Tukumā dega elektrība sadales skapis 0,01m2 platībā.

Ap plkst. 15.30 tika saņemts izsaukums uz Dobeles novada Auru pagastu, kur vienstāvu dzīvojamā mājā jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka mājā notikusi nepareiza apkures sistēmas ekspluatācija, līdz ar to mājā radies sadūmojums. Glābēji sadūmotās telpas izvēdināja.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 46 izsaukumus –18 uz ugunsgrēku dzēšanu, 25 uz glābšanas darbiem, bet trīsno izsaukumiem bija maldinājumi.

 


Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa 07.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom