Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     80
             Vakar:      575
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Jelgavas novadā dzēsts ugunsgrēks dzīvojamā mājā, Jēkabpilī dega šķūnis un atkritumi (0)

Laika posmā no šī gada 7.decembra plkst. 6.30 līdz 8.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

Plkst. 11.01 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Jelgavas novada Līvbērzes pagastu, kur ugunsgrēks izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka mājas otrajā stāvā deg starpsiena, sadzīves mantas un jumts 6m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no mājas  evakuējās pieci cilvēki. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 12.16.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros Iecavas novadā un Druvienas ielā Jelgavā ēku dūmvados dega sodrēji 1m2 platībā, bet Viesītes ielā Jēkabpilī dega atkritumi 2m2 platībā. Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies Ķieģeļu ielā Jēkabpilī, kur 30m2 platībā dega šķūnis. Izsaukums uz notikuma vietu saņemts plkst. 15.32, bet plkst. 16.23 ugunsgrēks tika likvidēts.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 48 izsaukumus – 23 uz ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa 08.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom