Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     475
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
Sports: Sporta notikumu mozaīka (0)

Florbols

9.decembrī Daudzesē Jēkabpils florbola komanda aizvadīja otrā apļa spēli pret Jaunjelgava/Daudzese, kas noslēdzās ar mājinieku uzvaru ar rezultātu 8:7. Šosezon par uzvaru Latvijas čempionāta florbolā 2. līgā cīnās 20 komandas, kas pēc savām lokācijas vietām sadalītas divās grupās. Austrumu grupā iekļautas 12 vienības, tajā skaitā Jēkabpils komanda.

 

Pilsētas čempionāts basketbolā

Jēkabpils sporta namā turpinās spēles 2017./2018.gada Jēkabpils atklātā čempionāta un „SEDUMU” kausa izcīņas basketbolā ietvaros. 10.decembrī NDB Timber ar 118:82 pārspēja Joker, bet x99.lv/Slīterāni ar 76:67 BS Madona.

 

Raketlons

10.decembrī t/k ENRI noslēdzās jau devītais Latvijas čempionāts raketlonā, kur tika kronēti jaunie valsts čempioni - Anete Zābere un Artūrs Zaicevs.
Artūram ļoti veiksmīga spēle badmintonā pret sudraba medaļas ieguvēju jēkabpilieti Uldi Dzirkali ļāva iegūt ievērojamu handikapu izšķirošajā tenisa setā, kur šoreiz pārliecinošākā uzvara pret pasaules rangā augstāk esošo kolēģi.

 

LČ svara stieņa spiešanā guļus

Vairāk nekā 200 dalībnieki 9.decembrī Jelgavā sacentās 2017.gada Latvijas čempionātā klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus.
Čempionāta godalgas arī jēkabpiliešiem – savā kategorijā Valdis Alksnītis izcīnīja uzvaru (tāpat arī veterānu absolūtajā vērtējumā), bet Židrjus Sabaļausks savā kategorijā izcīnīja 2.vietu.

 

Novuss

9.decembrī Rīgā norisinājās Latvijas 10. kausa izcīņa novusā pāru ieskaitē.
Jaukto pāru konkurencē Uldim Kampānam duetā ar Ilzi Lāci izcīnīta 3. vieta starp 16 vadošajiem pāriem pēc dubultspēļu reitinga.

 

Handbols

Nedēļas nogalē Jēkabpils SS  komanda aizvadīja divas spraigas spēles  Latvijas čempionātā Virslīgā handbolā.
Sestdien ar 31:26 jēkabpilietes izcīnīja uzvaru pār SK Latgols (Gita Kaulakane - 10 vārti), bet svētdien ar 19:28 nācās piekāpās līderēm Stopiņu NHK (Simona Ārmane un Madara Jugāne - pa 5 vārtiem). Nākamās atbildīgās spēles Jēkabpils SS komandai būs šajā nedēļā, kad tiks aizvadīts LHF kausa izcīņas pusfināls, kur jēkabpilietēm pretiniecēs būs REIR Dobele un uzvaras gadījumā arī fināls ar uzvarētāju no Stopiņu NKH un SK Latgols dueļa.  Pusfināla spēle notiks šonedēļ, 14.decembrī, plkst. 20:00 Jēkabpils 3.vidusskolā.

 

Talsos sākas Latvijas senioru čempionāts volejbolā

9. decembrī Talsu sporta hallē sākās otrais Latvijas senioru volejbola čempionāts. Sadarbībā ar Latvijas Volejbola federāciju (LVF) un LVF Senioru komisiju pirmā posma sacensības notika trijās vecuma grupās: vīriešiem 40+ un 50+ grupā un sievietēm 35+ grupā. Vīriešu 40+ vecuma grupā pārstāvniecība ir vislielākā - 7 komandas - Vecumnieki, Daugavpils, "Poliurs"/Jelgavas novads, Talsi, Tukuma novads, Jēkabpils Sporta centrs un VK "Valka".
Jāatzīmē, ka Jēkabpils komanda senioru čempionātā piedalās pēc vairāku gadu pārtraukuma un tās sastāvā startē - Aigars Ločmelis, Armīns Zirģelis, Dzintars Cvilikovskis, Raimonds Adamovičs, Valērijs Šerbickis, Jurijs Naumovs, Ilmārs Vjakse, Vladislavs Laba, Ivars Porietis un Jānis Sils.
Jēkabpils komandai zaudējumi ar VK Valka ar 0:2 (23:25; 16:25), Vecumniekiem ar 2:1 (25:17; 20:25; 15:11) un Daugavpils komandai ar 2:0 (25:17; 25:15), bet uzvara izcīnīta pār Tukuma komandu ar rezultātu 2:0 (26:24; 25:16).
2. posma spēles visām vecuma grupu komandām notiks nākamā gada 20. janvārī Vecumniekos, trešā - 10. martā Koknesē, bet fināls - 14. aprīlī Jelgavā.

 

Informāciju sagatavoja
Lāsma Vindule
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste 12.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom