Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     466
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Plānots atsaukt projektu “Industriālās teritorijas piekļuves uzlabošana un revitalizācija uzņēmējdarbības attīstībai Jēkabpilī” un turpināt darbu pie alternatīvām jaunu darba vietu radīšanai (0)

7.decembra Jēkabpils pilsētas domes finanšu komitejā domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis informēja, ka tiks atsaukts iepriekš ar nosacījumiem apstiprinātais projekts “Industriālās teritorijas piekļuves uzlabošana un revitalizācija uzņēmējdarbības attīstībai Jēkabpilī”.

Komitejas sēdē pašvaldības Attīstības un investīciju nodaļas projekta koordinators Kārlis Stars informēja, ka projektam pasūtītajā eksperta atzinumā par valsts atbalsta piemērošanas jautājumiem ir norādīts, ka “Projektu nav pieļaujams īstenot šobrīd izstrādātajā versijā, jo tas būtiski pārkāpj MK noteikumu SAM 5.6.2. nosacījumus atbalsta piešķiršanai, kā arī tā īstenošana ir plānota nepārprotami pārkāpjot valsts atbalsta regulējuma nosacījumus.”

Lai nodrošinātu specifiskā atbalsta mērķa 5.6.2. nosacījumu izpildi, tiks turpināts darbs pie jaunām projektu alternatīvām, kas nodrošinātu darba vietu radīšanu un nefinanšu investīciju piesaisti.

Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa 15.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom