Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     463
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē no piedūmotām telpām izglāba vienu cilvēku (0)

Aizvadītajā diennaktī, no šā 14.decembra plkst. 6.30 līdz 15.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Zemgalē saņēma septiņus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, bet sešus  uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 21.50 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Engures novada Smārdes pagastu, kur  divstāvu dzīvojamās mājā bija izveidojies sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, no piedūmotajās telpām tika izglābts viens cietušais un nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Notikuma vietā, ēkas pirmajā stāvā, dega sadzīves mantas 5m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 23.07.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē devās arī uz izsaukumu Jelgavas novada Valgundes pagastā, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis nolūzis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un operatīvi atbrīvoja ceļa braucamo daļu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 51 izsaukumu – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 32 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Informāciju sagatavoja
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas
vecākā speciāliste Vidzemē
Sandra Vējiņa 15.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom