Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     477
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
Sports: BK “Jēkabpils” aicina uz gada noslēdzošo spēli (0)

Sestdien, 16. decembrī plkst. 17.00 Jēkabpils sporta nama laukumā notiks “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) mačs starp BK “Jēkabpils” un BK “Ogre” komandām. Spēli būs iespējams vērot arī “Lattelecom” kanālā “Best4Sport TV”.

Ar pirmo savstarpējo cīņu abas komandas 30. septembrī Ogrē atklāja šo sezonu. Toreiz jēkabpilieši ar rezultātu 52:76 piekāpās ogrēniešiem. Pa desmit punktiem „lūšu” rindās guva Jurijs Aleksejevs, Kristaps Kanbergs un Renārs Magone. “Ogres” pusē rezultatīvākie punktu guvēji bija Rihards Zēbergs (16), Jānis Pozņaks (15) un Mācis Vītols (13). Spēlē slimības dēļ nepiedalījās Rinalds Sirsniņš. Tas nozīmē, ka šo sestdien pirmo reizi ilggadējo“lūšu” kapteini redzēsim cīnāmies pretējā laukuma pusē.

BK “Jēkabpils” kontā šobrīd ir divas uzvaras un desmit zaudējumi un pēdējā – devītā vieta LBL rezultātu tabulā. Jāpiebilst, ka sestajā vietā esošā “Valka/Valga” komanda arī tikusi pie divām uzvarām astoņās spēlēs (viņi spēlē tikai divus apļus, līdz ar to katrai uzvarai ir lielāka vērtība), bet septītajā un astotajā vietā esošajām vienībām – “Latvijas Universitāte” un “Valmiera/ORDO” – ir tikai par vienu uzvaru vairāk (3/9). Tāpēc cīņa par iekļūšanu labāko sešiniekā “lūšiem” turpinās, un izšķirošie notikumi risināsies otrajā sezonas pusē.

BK“Ogre” ar astoņām uzvarām un diviem zaudējumiem (pret BK “Jūrmala” (83:86) un BK “Valmiera/ORDO” (81:85)) šobrīd atrodas LBL rezultātu tabulas otrajā pozīcijā.

Aizvadītajās 12 spēlēs jēkabpiliešiem rezultatīvākais ir bijis Jurijs Aleksejevs – viņš katrā spēlē komandas rezultātam pieskaita vidēji 14 punktus un 7,4 atlēkušās bumbas. Savukārt “Ogres” rindās aizvadītajos 10 LBL mačos līdera lomu ar vidēji 13,1 punktu un 4,9 bumbām zem groziem katrā uzņēmies Jānis Pozņaks.

Biļetes uz BK “Jēkabpils” mājas spēli maksā 1,50 €. Pensionāriem un skolēniem – viens eiro, bet bērniem (līdz sešu gadu vecumam ieskaitot) un invalīdiem – bez maksas.

Uz tikšanos sestdien Jēkabpils sporta namā!

 

Basketbola klubu „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA „LDz Cargo”, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, AS „LNK Industries”, SIA „Mikor”, SIA „Pilna Servisa Līzings”, SIA „Astarte Nafta”, „Joma”, "AJSK".

 

Informāciju sagatavoja
Lāsma Irša
BK „Jēkabpils”
sabiedriskās attiecības 15.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom