Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     493
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē aizvadīja mierīgu diennakti (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18.decembra plkst. 6.30 līdz 19.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros Dobeles novada Jaunbērzes pagastā pusotrstāvu mājas dūmvadā dega sodrēji 1m2 platībā, bet Jelgavas novada Svētes pagastā dega dūmvadā dega sodrēji un starpstāvu pārsegums 2m2 platībā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 40 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, 24 uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Savukārt laiika posmā no šī gada 15.decembra plkst. 6.30 līdz 18.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 20 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu, astoņus uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

Piektdien plkst. 19.58 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Tirgus laukumu Dobelē, kur deg šķūnis. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg četri šķūņi 100m2 platībā un divstāvu neapsaimniekota ēka un tās jumts 160m2 platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts plkst. 00.09.

Piektdien plkst. 20.17 VUGD saņēma izsaukumu uz Vecumnieku novada Skaistkalnes pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka divstāvu dzīvojamā mājā deg pirmā stāva dzīvoklis 50m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 22.11.

Svētdien plkst. 11.11 VUGD saņēma izsaukumu uz J. Raiņa ielu Tukumā, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka no otrā stāva logiem nāk liesmas un deg istaba 20m2 platībā. No dzīvokļa ugunsdzēsēji glābēji izglāba trīs cilvēkus, kuri bija cietuši un nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Līdztekus no piedūmotās ēkas evakuēti astoņi cilvēki. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 13.34.

Vakar plkst. 12.15 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Engures novada Engures pagastu, kur ugunsgrēks izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka trīsstāvu ēkas pirmajā stāvā dega veļas žāvētava 0,5m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās 31 cilvēks, kā arī ugunsgrēks likvidēts pirms VUGD ierašanās.

Ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kurosdega durvis, vieglā automašīna un apdzīvota piebūve.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, sestdien ugunsdzēsēji glābēji Kurzemes ielā Tukumā atbrīvoja aiz radiatora iestrēgušu kaķi.

Visā Latvijā brīvdienās VUGD saņēma 83 izsaukumus – 36 uz ugunsgrēku dzēšanu, 34 uz glābšanas darbiem, bet 13 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa 19.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom