Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     472
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
Sports: Sporta notikumu mozaīka (0)

Norisinājās kārtējās spēles telpu futbolā

Jēkabpils pilsētas atklātajā čempionātā un kausu izcīņā telpu futbolā16.decembrī norisinājās kārtējās spēles: Sala – Jubergs 3-6 (L.Podnieks 3, I.Silakrankers 1(autogols) - A.Liņģis 3, A.Gospodarjovs, O.Zeps), SMS Auto – Jubergs 2-13 (K.Subotins 2 - O.Peņkovskis 4, A.Liņģis 4, A.Gospodarjovs 3, I.Šleseris 2), Dignāja – Latran 2-9 (M.Rusiņš, I.Sirmulis – M.Pujāts 4, A.Gabrāns 2, A.Joksts, S.Molčanovs, R.Ančs), Viesīte – Krustpils Juniori 9-6 (E.Čibulis 5, J.Zans 2, K.Čibulis – J.Hnikins 3, B.Carjovs 2, D.Morozovs, A.Seņkovs 1 (autogols)), Sporta Skola – Leģendas 4-1 (R.Ragainis 2, A.Danilovs, Ž.Skopenko – N.Rakels). Nākošās spēles norisināsies 14.janvārī.

 

LBL 3. Jēkabpils basketbolisti piekāpjas BS Rīga komandai

Pēdējo spēli LBL3 1.posmā aizvadīja Jēkabpils basketbolisti un ar rezultātu 71:78 nācās piekāpties BS Rīga komandai. Komandā 20 punktu guvums Kristeram Tumšam. Dalībai LBL 3 bija pieteikušās 18 komandas, kas 1.posmā tika sadalītas 3 grupās. Savukārt, 2.posmā komandas sadalītas divās finālgrupās, ņemot līdzi savstarpējo spēļu rezultātus, no kurām pirmajā tiks aizvadītas cīņas par 1.-9. vietu. Pārējās spēlēs turnīrā par 10.-18. vietu. Izslēgšanas turnīrā piedalīsies 1.-6.vietas ieguvēji, kā arī uzvarētāji pārspēlēs starp pamatturnīra 7. un 11.vietas, kā arī 8. un 10.vietas ieguvējiem.

 

Handbols. Nākas piekāpties dobelniecēm

LHF prezidenta kausa izcīņā Jēkabpils SS komanda jau otro gadu pēc kārtas pusfinālā tikās ar REIR Dobele, kaut gan šoreiz mainītās lomās pēc vietu izkārtojuma Latvijas čempionātā.  Lai arī apņēmība un cīņasspars bija liels, tomēr nācās piekāpties dobelniecēm ar rezultātu 27:35 (13:17) un turpmākās cīņas par Latvijas Kausu izstāties. Komandas rindās 9 punktu guvums Gitai Kaulakanei, 6 – Ievai Lapsai, pa 3 – Valērijai Gerasimovai un Simonai Ārmanei, pa 2 - Kristai Krūmiņai un Anetei Čeičei, pa 1 – Jūlijai Damenauskai un Kristai Minovai.

 

BK “Jēkabpils” zaudē “Ogres” komandai

Sīva cīņa sestdien, 16. decembrī Jēkabpils sporta namā starp BK “Jēkabpils” un BK “Ogre” basketbolistiem notika no pirmās līdz pēdējai spēles minūtei. Diemžēl vairākas nelaikā un nevietā pieļautās kļūdas maksāja “lūšiem” uzvaru, un jēkabpilieši piekāpās viesiem ar rezultātu 65:73. “Jēkabpils” rindās ar pārliecinošiem “double-double” rezultatīvākie cīnītāji bija Jurijs Aleksejevs un Artūrs Vītiņš.

 

Florbols. Jēkabpils atzīst valmieriešu pārākumu

16.decembrī Spuņģēnos Jēkabpils florbola komanda aizvadīja otrā apļa spēli pret Valmiera BSS. Lai gan pirmajā spēles periodā abas komandas demonstrēja līdzvērtīgu spēli un abu kontā bija pa 3 gūtiem vārtiem, tomēr spēles noslēgumā Jēkabpils ar rezultātu 7:18 atzina valmieriešu pārākumu. Nākošā spēle notiks 6.javārī pret Aizkraukles komandu.

 

Andai Seimanei uzvara individuālajā cīņā dāmu konkurencē

Engures novada Apšuciemā no 15.-17.decembrim norisinājās Latvijas Dārta Organizācijas rīkotais Latvijas kauss 2017. Tajā Anda Seimane un Vita Grebska izcīnīja 2.vietu dāmu konkurencē, bet Andai Seimanei individuālajā cīņā dāmu konkurencē uzvara.

 

Informāciju sagatavoja
Lāsma Vindule,
Jēkabpils sporta centrs
sabiedrisko attiecību speciāliste 19.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom