Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     463
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
Sports: “Jēkabpils lūši” nosargā Latvijas kausu (0)

Svētdien, 17.decembrī, Sporta namā “Daugava” Latvijas kausu savā īpašumā paturēja tā pašreizējie īpašnieki SK “Babīte” volejbolistes un “Jēkabpils lūšu” vīriešu komanda.

Vīriešiem tāpat kā pirms gada izšķirošajā spēlē tikās RTU/”Robežsardzes” un “Jēkabpils lūšu” komandas. Pirms gada nedaudz negaidīti uzvarēja “lūši”, taču šogad jau tieši viņi bija fināla favorīti. Gan “Credit24” meistarlīgā jēkabpilieši turnīra tabulā ir augstāk, gan arī divreiz šosezon rīdzinieki jau bija apspēlēti.
1. sets bija līdzīgs no sākuma līdz beigām, tomēr pēc 22:22 svaru kausus “lūšu” labā nosvēra Armanda Āboliņa serve, ar kuru galā netika Māris Lancmanis, bet punktu setam pielika Ēriks Voroņko – 25:23 kausa īpašnieku labā.2. seta sākumā rīdzinieki izvirzījās vadībā ar 1:0 un 3:1, taču drīz vien Raimondam Vildem jau bija jāizmanto abi pusminūtes pārtraukumi, lai cīņas gaitu pavirzītu pretējā virzienā. Vēlāk laukumā Lancmaņa vietā tika laists tumšais zirdziņš Aivars Siļutins, bet 3. setā pēc 14:8 jēkabpiliešu labā Vladimiru Visocki nomainīja Raimonds Liniņš. Uzvarētājiem ļoti līdzīgi sadalījās punktu guvums līderiem – Voroņko – 15, Rihardam Puķītim – 14 un Āboliņam – 13 punkti, kamēr RTU/”Robežsardzei” 14 punkti Gata Garklāva kontā.

“Šogad psiholoģiski bija grūtāk, bet rezultāts liecina par vieglāku uzvaru,” pirms gaisā mešanas paspēja pateikt jēkabpiliešu vecākais treneris Mārcis Obrumans. “Pagājušogad gājām laukumā ar bijību, bet šogad – ar vēsu galvu un karstu sirdi. Šobrīd esam labāki. Laika svinēt mums nav, jo jau trešdien ir atbildīga spēle pret OC Limbaži/MSĢ.”

Par labāko rīdzinieku komandā tika atzīts Vladimirs Visockis, bet jēkabpiliešiem -  komandas kapteinis Rihards Puķītis, kurš kļuva arī par fināla vērtīgāko spēlētāju.


Informāciju sagatavoja
Lāsma Vindule,
Jēkabpils sporta centrs
sabiedrisko attiecību speciāliste
Foto: Latvijas Volejbola Federācija 19.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom