Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     479
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Domes priekšsēdētājs piedalās Zemgales plānošanas reģiona sēdē (0)

19.decembrī Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis Pļaviņu novadā piedalījās Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) Attīstības padomes sēdē. Darba kārtībā tika diskutēts par aktualitātēm pretterorisma jomā: terorisma draudu tendencēm un pašvaldību objektu aizsardzības pasākumiem.

Sanāksmē notika diskusija par Zemgales plānošanas reģiona Deinstitucionalizācijas plānu,  grozījumiem Zemgales plānošanas reģiona šī gada budžetā,  par Zemgales plānošanas reģiona tūrisma izstādi, kā arī sniegta informācija par aktualitātēm Sabiedriskā transporta padomes jautājumos un diskutēts par citiem jautājumiem.

Zemgales Plānošanas reģions ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas pārraudzībā esoša institūcija. Tajā apvienotas 22 pašvaldības. Šobrīd Plānošanas reģionā ietilpst divas republikas nozīmes pilsētas - Jelgava un Jēkabpils - un 20 novadi: Aizkraukles, Aknīstes, Auces, Bauskas, Dobeles, Iecavas, Jaunjelgavas, Jēkabpils, Jelgavas, Kokneses, Krustpils, Neretas, Ozolnieku, Pļaviņu, Rundāles, Salas, Skrīveru, Tērvetes, Vecumnieku un Viesītes novadi, starp kuriem ir trīs reģionālas nozīmes attīstības centri - Aizkraukles, Bauskas un Dobeles pilsētas.

 

A.Sleže
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiečibu speciāliste 19.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom