Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     472
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsējiem glābējiem Zemgalē pieci izsaukumi. Aknīstē ugunsgrēks izcēlies dzīvojamā mājā (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 19.decembra plkst. 6.30 līdz 20.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

Plkst. 9.15 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Saltupes ielu Aknīstē, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka vienstāvu dzīvojamā mājā deg starpsiena 2m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no piedūmotās ēkas saviem spēkiem evakuējās divi cilvēki. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 10.19.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumu, kurā Paula Lejiņa ielā Jelgavā piecstāvu dzīvojamās mājas pagrabā dega atkritumi 0,5m2 platībā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 46 izsaukumus – 21 uz ugunsgrēku dzēšanu, 20 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa 20.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom