Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     472
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsdzēsējiem glābējiem Zemgalē pieci izsaukumi. Jēkabpilī, Nameja ielā, pastkastītē dega papīri (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 21.decembra plkst. 6.30 līdz 22.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs divus uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 11.58 tika saņemts izsaukums uz Vecumnieku novadu, kur uz autoceļa Vecumnieki – Misa bija avarējusi vieglā automašīna un tajā atradās cilvēks. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka vieglā automašīna ir apgāzusies uz jumta un tajā atrodas cilvēks, kurš nespēj tikt no tās laukā - ugunsdzēsēji glābēji izcēla cilvēku no automašīnas un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Plkst. 15.05 VUGD saņēma izsaukumu uz Nameja ielu Jēkabpilī, kur piecstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija jūtami dūmi. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ēkas pirmā stāva kāpņu telpas pastkastītē deg papīri 0,1m2 platībā. Plkst. 15.20 ugunsgrēks likvidēts. 

Plkst. 21.14 tika saņemts izsaukums uz Parka ielu Svētē, kur trīsstāvu dzīvojamās mājās pirmā stāva balkonā dega margas un siena 1m2 platībā.  Plkst. 21.42 ugunsgrēks likvidēts.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Nākotnes ielā Jelgavā no koka nocēla kaķi, kurš atradās apmēram piecu metru augstumā un saviem spēkiem nespēja tikt lejā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 30 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu, 12 uz glābšanas darbiem, bet 2 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Anete Strazdiņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības
informēšanas nodaļas vecākā speciāliste 22.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom