Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     479
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
Sabiedrība: Jēkabpils, Daugavpils, Rēzeknes dzīvnieku patversmēm saziedoti vairāk nekā 1300 kg barības (1)

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Rimi veikalos noslēgusies labdarības kampaņa Pērc, ziedo, pabaro!, kas īstenota sadarbībā ar dzīvnieku barības produktu ražotāju Mars Inc. Uz Latgales patversmēm – Daugavpils dzīvnieku patversmi, Jēkabpils dzīvnieku patversmi un Rēzeknes dzīvnieku patversmi Rēzeknes namsaimnieks nogādāti 1345,04 kg barības, skaistajā Ziemassvētku laikā iepriecinot tos ķepaiņus, kuriem savu māju vēl nav. Kopumā akcijas laikā saziedotas 19,5 tonnu barības.

Kopējo daudzumu veido klientu ziedojums - vairāk nekā 6 152 kg suņu barības un 7 337 kg kaķu barības.
MarsInc.
un Rimi šo ziedojumu papildinājuši ar vēl 6 000 kg barības, 17 patversmēm kopumā nogādājot teju 19,5 tonnu barības, kas apjomā pielīdzināms trīs pieaugušu ziloņu svaram.

Ik dienu dzīvnieku patversmēs visā Latvijā nokļūst suņi un kaķi, kuri dažādu iemeslu dēļ palikuši bez saimniekiem – ir noklīduši, pamesti un dzīvo uz ielas, nesaņemot pienācīgu aprūpi. Dzīvnieku uzturēšanai atvēlētie līdzekļi patversmēs ir ierobežoti, bet patversmju iemītniekiem regulāri nepieciešama barība, smiltis, siksniņas, bļodas, rotaļlietas un citi produkti. Arī MarsInc., atbalstot akciju, ziedoja piecas tonnas, bet Rimi vienu tonnu privātās preču zīmes Nutribalance suņu un kaķu barību, lai kopā ar pircēju ziedotajiem produktiem iepriecinātu četrkājainos draugus.

Ņemot piemēru no Latvijā pazīstamiem dzīvnieku mīļiem un aizstāvjiem – komiķa Edgara Bāliņa, reperiem Arvja Reika un Žaņa Pavlovska, kā arī citiem, ziedotāji savos sociālo tīklu kontos publicējuši foto no ziedošanas mirkļa, izmantojot mirkļbirku #pērcziedopabaro. Par katru foto ar šo mirkļbirku, akcijas partneris Mars Inc. ziedoja vienu 100g Whiskas mitro kaķu barību paciņu. Kopumā, pateicoties šiem ziedotāju foto, Mars Inc. ziedojis 188 šadas paciņas.

 

Dace Preisa
SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja
 22.12.2017Komentārs

Anonīms
(02.03.2018 01:19)

Jus meklejat finansejumu, lai atjaunotu savu darbibu vai nu projekta istenošanai, ja jums nepieciešams finansejums citu iemeslu del, vai ari kaut ko velaties. Mes esam gatavi pieškirt finansejumu jebkurai personai, kuru ievero visi atmaksašanas noteikumi. Email: servicepeakgroup@hotmail.com

Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom