Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     466
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Brīvdienās Zemgalē vairākkārt dzēsti sodrēji dūmvados (0)

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 22.decembra plkst. 6.30 līdz 27.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 22 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēka dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kur četros gadījumos dega atkritumi, četros – sadzīves mantas, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens un vēl četros gadījumos sodrēji dūmvados.

Sākoties apkures sezonai, ugunsdzēsēji glābēji ik dienu dodas uz vairākiem izsaukumiem saistībā ar ēku dūmvados degošiem sodrējiem. Lai izvairītos no iespējamās ugunsnelaimes, VUGD aicina iedzīvotājus rūpīgi pārbaudīt vai krāšņu un pavardu dūmvadi un dūmkanāli ir iztīrīti, kā arī, ja nepieciešams, nodrošināt to iztīrīšanu no sodrējiem.

Palīdzot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem dzīvniekiem, pirmdien Mēmeles ielā Bauskā atbrīvoja pagraba loga režģos iesprūdušu kaķi, bet vakar ugunsdzēsēji glābēji Bauskas novada Codes pagastā no akas izcēla suni un nodeva saimniekam.

Visā Latvijā aizvadītajās diennaktīs VUGD saņēma 214 izsaukumus – 90 uz ugunsgrēku dzēšanu, 98 uz glābšanas darbiem, bet 26 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Agrita Vītola
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa 27.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom