Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     463
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Šonakt Jelgavas novadā nodega māja (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 28.decembra plkst. 6.30 līdz 29.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – piecus uz ugunsgrēka dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Šonakt plkst. 1.12 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Jelgavas novada Valgundes pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu ēkā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu māja, kurai iebrucis jumts. Plkst. 4.15 ugunsgrēks tika lokalizēts un tajā 120m2 platībā dega ēka. No rīta ugunsgrēka dzēšanas darbi turpinājās.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi konteinerā, bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens un divos gadījumos tika dzēsti sodrēji dūmvadā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 46 izsaukumus – 22 uz ugunsgrēku dzēšanu, 15 uz glābšanas darbiem, bet deviņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

 

Agrita Vītola
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa 29.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom