Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     466
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
Sports: Sporta notikumu mozaīka (0)

Basketbols

23.decembrī tika aizvadītas kārtējās spēles Jēkabpils atklātajā čempionātā un „SEDUMU” kausa izcīņas basketbolā 2017/2018 ietvaros. “Jēkabpils U-17” ar 65:86 piekāpās x99.lv/Slīterāni, bet Jēkabpils U-19 ar 73:71 pārspēja NDB Timber. Savukārt “BS Madona” neieradās uz spēli pret “Joker”, tāpēc saskaņā ar reglamentu madoniešiem tika piešķirts tehniskais zaudējums ar 0:20.

 

Telpu futbols

26.decembrī Jēkabpils sporta namā norisinājās Latvijas kausa telpu futbolā spēle starp Jēkabpils lūšiem un FK Raba (Rīga), kurā pārāki izrādījās rīdzinieki ar rezultātu 3:2. Jēkabpiliešu labā vārtus guva Aleksandrs Gospodarjovs un Oskars Zeps.

 

Aicina Vecgada skrējiens Mežaparkā

31.decembrī pl.12:00 Jēkabpils Mežaparkā notiks Jēkabpils sporta centra organizētais ikgadējais rūķu skrējiens, aptverot Mežaparka kalna virsotni un pakāji.
Skrējiena mērķis ir popularizēt skriešanu kā veselības stiprinātāju, vairot aktīvās atpūtas iespējas un veicināt veselīgu dzīvesveidu un kustību prieku. Skrējienā aicināti piedalīties visi interesenti, kuriem ir vēlēšanās pirms Jaunā gada sagaidīšanas “izvēdināt plaušas”, gūt pirmssvētku enerģijas lādiņu, pozitīvas emocijas, kā arī labi pavadīt laiku, skrienot patīkamā un sportiskā kompānijā. Skrējienā piedalās abu dzimumu interesenti bez vecuma un dzīvesvietas ierobežojuma. Ierašanās rūķu cepurēs – obligāta! Skrējiens ir individuāls, bez laika kontroles. Rezultātus vērtē divās vecuma grupās atsevišķi sievietēm un vīriešiem. Pieteikumus skrējienam pieņem sacensību dienā sacensību norises vietā no plkst. 11.00 līdz 11.50.

 

Informāciju sagatavoja
Lāsma Vindule,
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste 29.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom