Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     475
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
Sports: Līdz 30.decembrim var iesniegt pieteikumus konkursam “Par godīgu spēli” (0)

Jēkabpils sporta centrs ir izsludinājis balvas “Par godīgu spēli” (Fairplay) konkursu. Balvas mērķis ir izcelt atsevišķus sabiedrības pārstāvjus un/vai notikumus, kas spilgti parāda olimpisko garu un godīgas spēles principus sportā un ikdienā un būtu popularizējami kā labas prakses piemēri, veicinot sabiedrības vērtības.

Balvas pieteikumus tiek aicināti iesniegt sporta klubu pārstāvji, sportisti, treneri, sporta organizatori, mediju pārstāvji vai jebkurā citā jomā aktīvi sabiedrības pārstāvji – privātpersonas vai juridiskas personas. Godīgas Spēles balvai var izvirzīt privātpersonu, juridisku personu, sporta komandu, notikumu vai situāciju, kas parāda Godīgas Spēles principu piemērošanu. Situācija un piemērs vēlams no sporta dzīves, kas spilgti iezīmē Godīgas Spēles principu ievērošanu un būtu noderīgi to darīt zināmu plašākai sabiedrībai. Pieteikumu iesniegšanas forma: Pieteikums balvai iesniedzams no 2017. gada 1. līdz 30. decembrim rakstveidā, aprakstot izvirzīto personu, notikumu, pamatojot, kāpēc tas būtu Godīgas Spēles balvas vērts. Papildus jāpievieno informācija par iesniedzēju un tā kontaktinformācija. Pieteikumam vēlams pievienot foto, video, kas ilustrē aprakstīto situāciju (ja tāds ir). Pieteikums jānosūta elektroniski uz e-pastu jekabpilssc@inbox.lv ar norādi “Godīgas spēles balvai”. Pieteikums ir reģistrēts tikai tad, ja iesūtītājs saņēmis rakstisku apstiprinājumu uz tā e-pasta adresi, vai arī sazinoties telefoniski.

Pieteiktos pretendentus Godīgas Spēles balvai vērtēs Jēkabpils sporta centra, Jēkabpils sporta skolas un Jēkabpils skolu sporta padome, kas izskatīs iesniegtos pretendentus un ar vienkāršu balsu vairākumu pieņems lēmumu par apbalvojamo. Par uzvarētāju var tikt atzīts viens vai arī vairāki pretendenti. Balvas pasniegšana notiks “Jēkabpils Sporta Laureāts 2017” pasākumā 2018.gada 12.janvārī. Balvas ieguvēji saņems īpašu personalizētu balvu un uzvarētāju apraksti tiek nosūtīti biedrībai “Latvijas Olimpiešu klubs” tālākai izvērtēšanai un izvirzīšanai Eiropas FairPlay komitejas ikgadējām nominācijām. Godīgas spēles principi ir – cieņa, draudzība, komandas gars, godīga konkurence, sports bez dopinga, vienlīdzība, solidaritāte, iecietība, izcilība, pieklājība, bez diskriminācijas un cieņa pret cilvēkiem ar ierobežotām spējām.

Nolikumu meklē http://jekabpilssc.lv/sacensibas/nolikumiInformāciju sagatavoja
Lāsma Vindule,
Jēkabpils sporta centrs
sabiedrisko attiecību speciāliste 29.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom